Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015)

Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015) дивитися онлайн

World War Dead: Rise of the Fallen

Про фільм Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015) українською мовою:

Фільм жахів Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015) від тандему двох молодих режисерів: Фредді Хаттона-Міллса і Барта Располі, Як відомо ідея оживають мерців не нова, і фільми на зомбі тематику давно знайшли своїх шанувальників. Війна світів Z, Ходячі мерці, Ніч живих мерців – яскраві приклади величезної популярності цього жанру серед населення. Здавалося б, все що можна було зняти на цю тему – вже зняли, а що можна придумати – вже придумали, і що можуть показати молоді і нікому особливо не відомі хлопці з Великобританії. Але фільм Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015) зможе однозначно порадувати любителів жанру. Екшн, кров, добре опрацьовані образи і персонажі, молоді талановиті актори. Так що, якщо ви є любителем даної тематики, то дивитися фільм онлайн однозначно варто.

Сюжет фільму оповідає про студентів кинематографистах, які вирушає на місце однієї з битв Першої світової війни. Отримавши завдання зняти суто історичну хроніку – нудний документальний фільм, хлопці не стали особливо паритися і займатися дослідженням, а просто вигадали свою версію того, що відбувається, тим самим спотворивши реальні факти, і викликавши гнів загиблих солдатів. Студентам належить зіткнутися з орди ожилих мерців-воїнів, битися в нерівному бою з величезним за чисельністю загоном живих трупів. Хто залишиться в живих, а хто поплатиться за свою дурість - глядач дізнається, якщо буде дивитися фільм Світова війна мерців: Повстання полеглих онлайн безкоштовно.
Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015)

Дивитися фільм Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015) в хорошій якості

Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015)Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015)Світова війна мерців: Повстання полеглих (2015)

Мировая война мертвецов: Восстание павших (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.