Пришестя Диявола (2014)

Пришестя Диявола (2014) дивитися онлайн

Devil's Due

Про фільм Пришестя Диявола (2014) українською мовою:

«Пришестя Диявола» (оригінальна назва Devil's Due) — очікуваний американський фільм жахів сценариста, який у картині числиться також продюсером і режисером Метью Беттинелли. Прем'єра в Україні призначена на 30 січня 2014.

У цій історії нам повідають про те, що не потрібно йти на повідку у самого Диявола, адже якщо він щось і пропонує, у всьому буде ховатися таємний підступ, який виявиться досить плачевним для того, хто укладе угоду з ним.

Ніколи не можна піддаватися, з'явилася перед вами спокусами, завжди потрібно бути на повній осторожі, адже Диявол не спить, він вдень і вночі, кожну секунду буде чекати якусь нову жертву, яка з особистих причин зможе дати слабину і піде з ним на чергову операцію.

Головною героїнею фільму є звичайнісінька дівчина, яка додумалася потрапити в досить неприємну історію. Вона ще дуже молода, красива і найголовніше сексуальна, але це не може допомогти їй у ситуації яка трапилася. Героїня ходить зламавши голову в пошуках виходу з такого становища, але їй не виходить виплутатися. Тоді доведена до повного відчаю героїня впала на коліна і почала благати про допомогу вищих сил. Вона послала свої благання до далеких небес, але Всевишній, а також його ангели, як би вона не благала про допомогу, все таки залишаються німими і не будуть відповідати на її благання. Але от тільки Сатана з величезним задоволенням запропонував нещасній свої послуги.

Бідна дівчина в цей момент опинилася в самому глухому куті, вона навіть не може собі уявити, як вилізти з такої пастки. А тут ще Диявол вирішив запропонувати в мить ока вирішити всі її проблеми які з'явилися. Героїня в той момент не бачила іншого вибору і погодилася на пропозицію господаря темного пекла. Вона дала йому свою обіцянку, що у відповідний момент вона точно віддасть йому те, що він захоче. Сатана після цього на довго зник, а життя дівчини в мить ока налагодилося. Ясна річ що згодом вона забула про свою так сказати необачну обіцянку. Але через довгі роки Диявол все ж вирішив нагадати про ту давню угоду, і героїні потрібно буде віддати йому свою єдину дитину.

Дивитися фільм Пришестя Диявола (2014) в хорошій якості

Пришестя Диявола (2014)Пришестя Диявола (2014)Пришестя Диявола (2014)

Пришествие Дьявола (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.