Вбивці фазана (2014)

Вбивці фазана (2014) дивитися онлайн

Вбивці фазана (2014)
22 жовтня 2019

Про фільм Вбивці фазана (2014) українською мовою:

Карл Мерк і його помічник Асад - слідчі, які працюють у спеціальному відділі «Q». Вони займаються давніми, давно закритими справами. Чоловіки беруть найцікавіші з цих справ і розслідують їх знову, незважаючи на те, що вони вже розкриті. Карл має неймовірне чуття на особливі справи, саме його внутрішні відчуття і допомагають йому розслідувати злочини вчинені багато років тому. Одного разу на стіл відділу потрапляє справа про вбивство двох братів - учнів однієї досить престижної школи.

Ще в 1994 році в їх заміському будинку з ними жорстоко розправилися, а покарання за цей злочин поніс один наркоман, який у всьому щиросердно зізнався. Але Мерк відразу ж звертає увагу на низку дивних обставин, які фігурують у справі. Також його увагу привертає той факт, що довгий час підозрюваними у вбивстві були студенти, які перебували неподалік від місця, де було скоєно злочин. Але з них зняли всі звинувачення саме після визнання наркомана. Все це викликає великі підозри у чоловіка, і він разом з Асадом починає своє розслідування, з допомогою якого вони сподіваються відновити справедливість і дізнатися, хто насправді винен у загибелі двох хлопчиків.

Рік випуску: 2014
Країна: Данія
Жанр: Детектив, Трилер, Кримінал
Тривалість: 01:54:54

Режисер: Міккель Нергор
У ролях: Микола Лі Каас, Фарес Фарес, Давид Денсік, Йохан Філіп Асбек, Сара-Софі Бусснина, Даніка Куркик, Серен Пильмарк, Адам Ілд Роведер, Емма Стехенстед Хеэг, Мортен Кирксков

Дивитися фільм Вбивці фазана (2014) в хорошій якості

Вбивці фазана (2014)Вбивці фазана (2014)Вбивці фазана (2014)

Убийцы фазана (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.