Робот по імені Чаппі (2015)

Робот по імені Чаппі (2015) дивитися онлайн

Chappie

Про фільм Робот по імені Чаппі (2015) українською мовою:

Створення штучного інтелекту можна вважати успішним, якщо результат володіє рядом якостей, властивих людському розуму, і головне з них - здатність до самостійного навчання. Роботу молодого вченого по імені Деон, який працював над створенням розумного штучного людини, можна вважати більш ніж успішною: його творіння, кумедний робот по імені Чаппи, перевершив навіть очікування свого творця. Сором'язливий, але готовий пізнавати навколишній світ, цікавий і жадібний до знань, Чаппи схожий на залізного вундеркінда.

Він швидко завойовує прихильність Деона і його друзів і вчиться у них того, що значить бути сучасною людиною - перегляд телевізійних передач, спілкування з тваринами, спостереження за навколишнім світом для Чаппи означають нітрохи не менше, ніж для цієї дитини. Ось тільки далеко не всі люди готові прийняти Чаппи так само легко, як його творець і найкращі друзі - багато налякані самим фактом існування функціонуючого штучного інтелекту і бояться, що в майбутньому він стане загрозою для людства. Їх мета - позбутися від Чаппи зараз, коли робот не представляє особливої небезпеки для оточуючих і ще нікому не зашкодив.
Робот по імені Чаппі (2015)

Дивитися фільм Робот по імені Чаппі (2015) в хорошій якості

Робот по імені Чаппі (2015)Робот по імені Чаппі (2015)Робот по імені Чаппі (2015)

Робот по имени Чаппи (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Хороший фільм раджу подивитись
  • Флаєр
  • 1 липня 2016 22:53
  • 0
Дивився кіно в кінотеатрі, нереально крутий фільм. Ще раз дивився на українскій мові, я в захваті. Всім раджу переглянути!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.