Перевага (2014) дивитися онлайн

Transcendence

Про фільм Перевага (2014) українською мовою:

Чергове науково-фантастичне творіння про переваги штучного інтелекту над людським мозком і його можливостями. Науково-фантастичний фільм Перевагу (2014) з Джонні Деппом у головній ролі розповість глядачеві про можливі наслідки вторгнення в природний хід подій.

Доктор Кастер (Джонні Депп) один з провідних фахівців в області штучного інтелекту, який працює над створенням розумної машини, що поєднує в собі знання та інформацію, коли-небудь колишні відомі всьому людству. Його передові дослідження зробили його дуже знаменитим, але це ж зробило його і дуже важливою мішенню екстремістів, які намагаються зупинити технічний прогрес в цій області. Вілла Кастера намагаються застрелити під час виступу, але це призводить лише до прискорення його досліджень. Тепер, щоб врятувати його і не дати його розуму загинути разом з вмираючим тілом, його дружина Евелін повинна ризикнути і довести розпочату справу до кінця.

Інформацію з мозку Уілла скачують на суперкомп'ютер, і машина оживає, в той час як тіло доктора перестає подавати ознаки життя. Комп'ютер підключають до інтернету і телефонних мереж. Дуже скоро радість Евелін змінюється відчаєм, вона розуміє, що розум супермашини вже не має нічого спільного з її коханим чоловіком. Це лише супермозг, що володіє всією можливою інформацією і невгамовною жагою влади. Але найгірше те, що Уїлл вже встиг скопіювати себе на кожен доступний комп'ютер, і вчені не знають, як зупинити його. А поки і вчені, і екстремісти намагаються врятувати світ від тотального контролю супремашины, перед Евелін стоїть інша дилема: дозволити знищити те, що залишилося від Уїлла або всупереч всім логічним доводам спробувати врятувати його?
Перевага (2014)

Дивитися фільм Перевага (2014) в хорошій якості

Перевага (2014)Перевага (2014)Перевага (2014)

Превосходство (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.