Фільми онлайн » Сімейні » Вітер східний (2013)

Вітер східний (2013) дивитися онлайн

Ostwind

Про фільм Вітер східний (2013) українською мовою:

Героїня фільму Східний вітер - 14-ти річна Міка, яка із-за своєї поганої успішності в школі була відправлена на перевиховання до бабусі на ферму. Перший час життя на ранчо вводила її в ступор і абсолютно не радувала: їй здавалося, що зайнятися в цій глушині явно не чим. Але ця дівчина не з числа тих, хто буде сидіти за книжками і виконувати всі приписи батьків. В ній є іскра, вогник, бажання жити на повну і знайти собі бажання до душі. І вона справді знаходить свій сенс життя: дикого жеребця по кличці Східний Вітер, який живе в ангарі на фермі. Ніхто не може приручити його - це тварина прагне свободи, але не терпить підпорядкування. Поступово, дівчина починає дружити з Вітром, адже тільки вона змогла знайти до нього підхід і завоювати його довіру. Між Мікою і конем виникла незримий зв'язок, яку тепер ніхто не зможе розірвати.

Східний вітер (2013) - добрий сімейний фільм про дружбу юної дівчини з конем, яку ніхто до цього не міг приручити. Це фільм про злиття людини з природою, про здатність розуміти тварин і навчитися жити не тільки своїми бажаннями. Міка, сама бунтарка в душі, пішла по шляху зворотного: не підпорядковувати тварина, а звільнити його, саме це стало поштовхом для відкриття в ньому природних здібностей. Тепер Міки жити не може без свого вихованця і готова подолати всі труднощі, тільки б їх ніколи не розлучили. Фільм Східний вітер прищеплює повагу до тварин, змушуючи задуматися про кінному спорті, ні як про естетичне заняття, а як про шляхи зближення людини і цієї прекрасної тварини.

Країна: Німеччина
Повна назва: Східний вітер / Ostwind - Zusammen sind wir frei
Дата виходу фільму: 21 березня 2013

У ролях: Детлев Бук, Корнелія Фробесс, Ханна Хеппнер, Ніна Кронягер, Марвін Лінке, Тіло Прюкнер, Мартін Тон, Юрген Фогель
Режисер: Катя фон Гарньє
Жанр: сімейний
Тривалість: 106 хв / 01:46
Вітер східний (2013)

Дивитися фільм Вітер східний (2013) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Вітер східний (2013) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Вітер східний (2013)Вітер східний (2013)Вітер східний (2013)

Восточный ветер (2013) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Цей фільм дуже вражає.Він ніби додає тобі наснаги,він вражає своїми крайовидами і почуттями з конем тієї дівчинки .Раджу подивитись цей фільм і людям старшого віку і підліткам... .

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.