Вітер східний (2013)

Вітер східний (2013) дивитися онлайн

Ostwind

Про фільм Вітер східний (2013) українською мовою:

Героїня фільму Східний вітер - 14-ти річна Міка, яка із-за своєї поганої успішності в школі була відправлена на перевиховання до бабусі на ферму. Перший час життя на ранчо вводила її в ступор і абсолютно не радувала: їй здавалося, що зайнятися в цій глушині явно не чим. Але ця дівчина не з числа тих, хто буде сидіти за книжками і виконувати всі приписи батьків. В ній є іскра, вогник, бажання жити на повну і знайти собі бажання до душі. І вона справді знаходить свій сенс життя: дикого жеребця по кличці Східний Вітер, який живе в ангарі на фермі. Ніхто не може приручити його - це тварина прагне свободи, але не терпить підпорядкування. Поступово, дівчина починає дружити з Вітром, адже тільки вона змогла знайти до нього підхід і завоювати його довіру. Між Мікою і конем виникла незримий зв'язок, яку тепер ніхто не зможе розірвати.

Східний вітер (2013) - добрий сімейний фільм про дружбу юної дівчини з конем, яку ніхто до цього не міг приручити. Це фільм про злиття людини з природою, про здатність розуміти тварин і навчитися жити не тільки своїми бажаннями. Міка, сама бунтарка в душі, пішла по шляху зворотного: не підпорядковувати тварина, а звільнити його, саме це стало поштовхом для відкриття в ньому природних здібностей. Тепер Міки жити не може без свого вихованця і готова подолати всі труднощі, тільки б їх ніколи не розлучили. Фільм Східний вітер прищеплює повагу до тварин, змушуючи задуматися про кінному спорті, ні як про естетичне заняття, а як про шляхи зближення людини і цієї прекрасної тварини.

Країна: Німеччина
Повна назва: Східний вітер / Ostwind - Zusammen sind wir frei
Дата виходу фільму: 21 березня 2013

У ролях: Детлев Бук, Корнелія Фробесс, Ханна Хеппнер, Ніна Кронягер, Марвін Лінке, Тіло Прюкнер, Мартін Тон, Юрген Фогель
Режисер: Катя фон Гарньє
Жанр: сімейний
Тривалість: 106 хв / 01:46
Вітер східний (2013)

Дивитися фільм Вітер східний (2013) в хорошій якості

Вітер східний (2013)Вітер східний (2013)Вітер східний (2013)

Восточный ветер (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Цей фільм дуже вражає.Він ніби додає тобі наснаги,він вражає своїми крайовидами і почуттями з конем тієї дівчинки .Раджу подивитись цей фільм і людям старшого віку і підліткам... .

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.