Земський доктор. Життя заново (3 сезон)

Земський доктор. Життя заново (3 сезон) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 16 серія

Про серіал Земський доктор. Життя заново (3 сезон) українською мовою:

Не так давно в світ вийшов російський серіал онлайн безкоштовно в хорошій якості, який носить назву Земський доктор. Приголомшлива історія про групу людей, долі яких в недалекому майбутньому повинні тісно переплестися. Ми з вами прожили вже частина історії, далі - більше! Продовження приголомшливою мелодрами під назвою Земський доктор. Життя заново дивитися онлайн безкоштовно розповість нам про те, що ж станеться в майбутньому з нашими головними героями. Новий сезон серіалу нам показує, що на самій-то справі поки що життя наших героїв тече нормально і рівномірно. Єдине, що Ольга не може знайти собі ніяк місця. І тут нічому дивуватися, адже в попередньому сезоні дівчина врятувала одного свого важкого пацієнта - чоловіка середніх років. Вона в нього, по всій видимості, закохалася.

Пацієнт навіть толком нічого не пам'ятає, навіть як його звуть. Але Ольга в будь-якому випадку з завидною постійністю приходить до нього в лікарняну палату, і доглядає за хлопцем, як може. Пристрасті між Ольгою і хворим тим часом продовжують загострюватися і рости. Все це, звичайно ж, дуже складно приховати від колективу. І це насправді найстрашніше. Весь колектив лікарні починає пускати чутки з приводу відносин Ольги з пацієнтом. Але відразу ж зазначається, що існує два табори пліткарів: ті, які за відносини Ольги і хворого, і ті, що проти. Земський доктор. Життя заново розповість нам, як будуть продовжуватися всі події. Ті люди, які проти відносин Ольги з пацієнтом, мотивують свою точку зору тим, що їй не підходить подібний тип чоловіка.

Ользі необхідний такий чоловік, як її колишній чоловік - полковник Валуєв, які не так давно залишив Ольгу. Загалом, вирішувати, зрештою, тільки їй самій! Але далі пізнається, що цей пацієнт, який нічого не пам'ятає, розшукується за законом вельми неприємні злочину. І в недалекому майбутньому хлопця просто напросто візьмуть та пов'яжуть. Але Ольга навіть після всього цього не збирається вірити в винність свого новоспеченого чоловіка. Вона навіть і уявити не може, що її молодий чоловік здатний так з нею вчинити і обдурити її! Загалом, це та багато іншого розповість вам російський серіал Земський доктор. Життя заново дивитися онлайн безкоштовно.

Дивитися серіал Земський доктор. Життя заново (3 сезон) в хорошій якості

Земський доктор. Життя заново (3 сезон)Земський доктор. Життя заново (3 сезон)Земський доктор. Життя заново (3 сезон)

Земский доктор. Жизнь заново (3 сезон) (2012) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.