Влада в нічному місті (1 сезон) (2014)

Влада в нічному місті (1 сезон) (2014) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Влада в нічному місті (1 сезон) (2014)
22 жовтня 2019

Про серіал Влада в нічному місті (1 сезон) (2014) українською мовою:

Дорогі телеглядачі, до вашої уваги драма злочинного характеру. Всю увагу серіалу, в більшій частині, приділяється особистості по імені Джеймс Патрік. Він являє собою зрілого бізнесмена, у якого є дружина. На жаль, вона не виділяється на тлі звичайних люблячих гроші жінок. Як і всі дівчата такого типу, вимагає від свого чоловіка заможного життя. Не бажає жити в середньому достатку, їй потрібні колосальні кошти, на які можна купувати найдорожчі будинки, машини та інше. Її чоловік також не є звичайною людиною. Він любить бути в достатку, його також не влаштовує бідне життя. Більш того, Джеймсу подобається самовиражатися і відчувати себе значущим у суспільстві людини.

Як же досягти подібного зараз? Природно, сьогодні найефективнішим способом є гроші. Щоб здивувати оточуючих людей, досить їздити на найдорожчих машинах і одягатися в брендовий одяг від дорогих модельєрів. На жаль, зараз світ такий. Що вже говорити про Нью-Йорк, пікова точка, в якій проживають саме такі люди. Тому Джеймс, любить бути авторитетом і намагається підкорити це місто. Для цього відкриває нічний клуб, який стає дуже популярним. Цей заклад відвідують люди з еліти, знаменитості та інші відомі особистості. Побачити там людей з бідного суспільства неможливо. Можна зробити висновки, який прибуток приносить утримання такого місця. Але цього Пірата (через свою діяльність Джеймс отримує в народі таку кличку) таке не влаштовує. Одного простого нічного клубу для самовираження зовсім недостатньо. Та й апетити дружини цим не задовольнити.

Джеймс починає вести подвійну гру. Клуб стає прикриттям для більш масштабних справ. Тепер Пірат спеціалізується на продажі наркотиків. Приходячи в заклад Джеймса, нікому не буде нудно, це вже точно. Відвідувачі в стані екстазу, готові викласти шалені бабки за наркоту. Цим і користується наш герой. Більш того, він працює і з більш серйозними клієнтами. А де серйозні гроші і клієнти, там і вбивства. Займаючись подібною справою, потрібно вміти тримати в кулаці. При цьому вміти давати відсіч недоброзичливцям. З моменту появи другого бізнесу, життя головного героя змінюється. Він стає важливою шишкою в місті, і природньо влада негативно впливає на нього. До чого ж це приведе?

Оригінал: Power
Жанр: драми
Країна: США
Вийшов: 2014

Режисер: Джон Девід Коулз, Ентоні Хемінгуей, Джордж Тіллман мл
Ролі: Адам Хасс, Леслі Лопез, Вінісіус Мачадо, Люсі Уолтерс, Луїс Рамос, Кетрін Нардуччи, Шейн Джонсон, Jennifer Capriccio, Домінік Колон, Омарі Хардвік

Дивитися серіал Влада в нічному місті (1 сезон) (2014) в хорошій якості

Влада в нічному місті (1 сезон) (2014)Влада в нічному місті (1 сезон) (2014)Влада в нічному місті (1 сезон) (2014)

Власть в ночном городе (1 сезон) (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.