Винищувачі (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Винищувачі (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Винищувачі (2013) українською мовою:

Військовий драматичний телесеріал, присвячений героям, які захищали наше небо 70 років тому. Завдяки постановці можна знову згадати тих, хто загинув за вітчизну, і вклонитися в переддень свята юнакам, які нас врятували. Фільм нагадає старі вітчизняні картини, на кшталт «Стариків», які йдуть у бій, так і більш сучасні роботи («Кандагар», серіал «Вищий пілотаж»). Звичайні військові історії про бої і днями перед атаками змінюються тут спогадами про минуле до фронту, про дівчат і дружин, які залишилися вдома, і бойових подруг, які будуть завжди поруч.

Дія картини розгортається в перші місяці війни, коли після раптового удару гітлерівців, СРСР ще перебуває в шоці, але вже збирається нанести рішучу відсіч і дати відповідь ворогам. У ці самі дні, на початку літа, закінчують вчитися в льотних школах майбутні лейтенанти авіації. Новачки у цій справі, але вже натреновані до польотів Леонід Шугаєв (актор Дмитро Арбенін) і Борис (Антон Соколов) збираються вже писати прохання про те, щоб їх зарахували в ряди армії, але доля вже стукає у двері сама.

Командир полку підполковник Каніщев (актор Олег Фомін) прибув у містечко, де розташована школа, заявляє хлопцям, що вони вже зараховані в ескадрилью. Але відправитися на фронт вийде тільки після того, як герої допоможуть в роботі заводу, а потім вже нехай заберуть літаки. Тут, на виробництві, вони бачать, що вся країна робить максимально можливе, живе на останніх нервах, і дає все для перемоги. Жінки і діти в кілька змін, не відриваючись від роботи, живуть прямо на фабриці по збірці новітньої техніки. Герої тилу трудяться, і постачають продукцію героям фронту. На межі виснаження, між життям і смертю ціла держава стає єдиним цілим, і просто зобов'язана вистояти.

Забравши своїх нових залізних літаючих коней, персонажі прибувають туди, де розквартирувався полк. У декількох кілометрах від передової і роблячи вильоти здалеку, вони будуть нести світле червоне знамено армії, прагнути перемогти будь-якими засобами. Тут вони знайдуть нових знайомих, тих, хто рука об руку піде з ними на бій з фашизмом. Це досвідчений льотчик Ілля Бестужев (актор Дмитро Дюжев), льотчик-ас з десятками бойових вильотів і володарка орденів Ліда Литовченко (Катерина Вілкова) і молода красуня, тільки що прибула в полк, як і самі герої, Женя (Марія Андрєєва). Всі, присутні тут, ще не уявляють, які бої чекають їх попереду, і як тісно доля сплете їх історії.

У першому бойовому завданні Борис і Леонід повинні супроводжувати штурмовиків, і наносити точкові удари здалеку. Піймавши кураж, льотчики кидаються в лобову атаку, знищують кілька мессершміттів, але забувають про головне завдання. Залишившись без підмоги, всі літаки-штурмовики знищені. Командир рятує героїв від трибуналу, але відтепер у них немає права на помилку. Тепер винищувачі будуть йти в кожен бій як в останній раз, не замислюючись ні про що. Залишивши юнацькі фантазії і мрії, осідлавши своїх крилатих товаришів, льотчики будуть робити все для фронту і перемоги.

Оригінал: Винищувачі
Альтернативне назва: Штурмовики
Жанр: драми, історичні
Країна: Росія
Вийшов: 2013

Режисер: Олексій Мурадов
Ролі: Катерина Вілкова, Дмитро Дюжев, Микола Козак, Олена Яковлєва, Олег Фомін, Марія Андрєєва, Антон Соколов, Дмитро Арбенін, Катерина Рябова, Володимир Большов

Дивитися серіал Винищувачі (2013) в хорошій якості

Винищувачі (2013)Винищувачі (2013)Винищувачі (2013)

Истребители (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.