Відділ 44 (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Відділ 44 (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Відділ 44 (2015) українською мовою:

Що буде, якщо поліція почне застосовувати технології 21-го століття? Серіал відділ 44 дасть відповідь на це питання. Динамічний, сучасний детектив покаже роботу елітних слідчих нового покоління. Чесні, розумні, компетентні - вони завжди докопаються до істини.

Сюжет відділу 44 обертається навколо підрозділів нового покоління. Його співробітники розплутують справи в кабінетах, проливаючи істину на найскладніші справи за допомогою сили розуму і останніх технологій. При цьому вони не мають форми, не мають звань і не привертають уваги. Професійні слідчі, надсучасні лабораторії, супутникове відстеження, сучасні гаджети.

Жодних запорошених кабінетів - приміщення відділу швидше схоже на комп'ютеризований офіс. Але справа не тільки в технологіях. Секрет успіху відділу у його працівників. Начальник відділу Микола Строгов на прізвисько «Шеф» - витриманий, строгий, завжди знає, в яке русло направити своїх підлеглих. Величезний досвід, дедуктивний розум і беззаперечне лідерство дозволяють йому найбільш ефективно керувати відділом. «Шеф» суворий, але завжди справедливий, чим і заслуговує повагу підлеглих. Гліб Майоров - «Рембо» - колишній спецназівець, спеціаліст по зброї, яке він тим не менш вважає за краще застосовувати виключно в крайніх випадках. Анжеліка Каптан, криміналіст, широкий спеціаліст у всіх областях. І тим не менше навіть їй іноді потрібна допомога інших експертів відділу. Роберт Кабирия, він же «Артист» справді виправдовує своє прізвисько. Увійти в будь-яку роль, знайти підхід до людини, отримати додаткові відомості - для нього немає нічого простішого. Спеціаліст з ІТ - Веніамін Чорних на прізвисько «Хакер» - експерт з технологій новітнього часу. Зламати будь гаджет, знайти людину по супутнику, знайти будь-яку інформацію для нього - дрібниця. Алла Германова – зломщик найвищого рівня, здатна зламати будь-який замок, механізм чи сейф.

Оригінал: Відділ 44
Альтернативна назва: Загін 44
Жанр: вітчизняні
Країна: Україна
Вийшов: 2015

Режисер: Ігор Забара
Ролі: Сергій Калантай в ролі «Шефа», Артем Позняк в ролі «Рембо», Чи Берлінська в ролі Анжеліки Каптан, За-за Чантурія в ролі «Артиста», Євген Бондарський в ролі «Хакера», Ірина Авдєєнко в ролі «Анни Германової» і багато інших.

Дивитися серіал Відділ 44 (2015) в хорошій якості

Відділ 44 (2015)Відділ 44 (2015)Відділ 44 (2015)

Отдел 44 (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.