Темне дитя (1 сезон) (2013)

Темне дитя (1 сезон) (2013) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Темне дитя (1 сезон) (2013)
22 жовтня 2019

Про серіал Темне дитя (1 сезон) (2013) українською мовою:

У містичному серіалі Темне дитя (Orphan Black) мова йде про дівчину, яка стає свідком самогубства жінки, абсолютно схожою на неї, і присвоює особу самогубця. У кожної людини є власне унікальне життя: батьки, діти, знайомі і друзі. Це життя слід цінувати, золити і плекати, як би важка вона не була. Але, виросла без батьків, головна героїня Сара, з дитинства страждає від своєї невдалої долі. І навіть ставши дорослою, як може переконатися глядач, який буде дивитися серіал Темне дитя 1 сезон в хорошій якості на нашому кінопорталі, вона постійно стикається з неприємностями. Вже цілий рік вона не може побачитися з своєю дочкою Кірою - коли вона захотіла забрати дівчинку собі, їй не дозволили і тепер не дають спілкуватися з дитиною. Зі своїм молодим чоловіком Віктором, Сара постійно свариться, так як він її принижує і знущається. Віктор торгує наркотиками, і вони з Сарою живуть за законами вулиць.

Події початку серіалу Темне дитя починають стрімко розвиватися пізно ввечері, коли Сара чекає поїзда на вокзалі. Тут вона зауважує дівчину, яка дивно себе веде. Чується наближення поїзда і Сара вирішує підійти, щоб дізнатися, що відбувається. Сара не бачить обличчя дівчини, але коли та обертається, вони здивовано дивляться один на одного. Дівчина схожа на Сару, як сестра-близнюк. Але поїзд вже зовсім близько, і дівчина робить кілька кроків і стрибає під нього. Деякий час Сарі потрібно, щоб усвідомити подію, а потім вона хапає сумку невідомої і тікає.

Глядач, який буде дивитися серіал Темне дитя (1 сезон), заглянувши разом з головною героїнею в сумочку самогубці, дізнається з документів, що дівчину звали Елізабет Чейлз, вона працювала в поліції. Сара вирішує покінчити зі своїм минулим життям і стати нею, Елізабет. У неї тепер великий будинок, машина, робота, красивий, люблячий хлопець Пол. Це все те, що вона придбала завдяки Елізабет. Але на додаток Сара отримує ще один «подарунок» від самогубці - її таємне страшне минуле. Ким же була ця дівчина і чому вони з Сарою схожі як дві краплі води? А може, є ще хтось схожий на Сару? Про це може дізнатися той, хто буде дивитися 1 сезон серіалу Темне дитя.

"She's been duped"

Країна: Канада, США
Виробництво: BBC America
Повна назва: Темний дитя (1 Сезон) / Orphan Black
Дата релізу сезону: 30 березня 2013

У ролях: Тетяна Маслани, Джордан Джаварис, Ділан Брюс, Скайлер Векслер, Марія Дойл Кеннеді, Кевін Ханчард, Інга Кадранел, Рон Ліа, Майкл Мэндо, Дрю Девіс
Режисери: Джон Фоусет, Т. Дж. Скотт
Жанр серіалу: фантастика, бойовик, драма
Тривалість: 60 хв. серія

Дивитися серіал Темне дитя (1 сезон) (2013) в хорошій якості

Темне дитя (1 сезон) (2013)Темне дитя (1 сезон) (2013)Темне дитя (1 сезон) (2013)

Темное дитя (1 сезон) (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.