Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон)

Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон) дивитися онлайн

Додано 19 серпня 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 8 серія

Про серіал Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон) українською мовою:

Якщо вас вразила перша частина цього незвичайного серіалу, то ми настійно рекомендуємо вам серіал «Шлюб за заповітом 2 сезон Повернення Сандри» дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості всі серії. Друга частина буде ще більш насиченою, яскравою та емоційною. Як ви пам'ятаєте, головна героїня виходила заміж за розрахунком, тому що так було зазначено в заповіті.

Але результатом стала щира любов головних героїв, яку затьмарювала лише нелюбов матері Джеймса до своєї невістки, отримала причитавшееся їй спадщину. І ось всіма правдами і неправдами вона змушує Сандру розлучитися зі своїм сином і виїхати до Москви, залишивши в Лондоні свою маленьку дочку. Більш того, вона намагається домогтися того, щоб через суд заборонити Сандрі спілкуватися з дитиною.
А поки такі пристрасті творяться у справах сімейних, в бізнесі у Джеймса також відбувається щось не дуже гарне. Він зв'язується з впливовою кримінальним угрупованням. І тепер небезпека загрожує не тільки його бізнесу, але і йому самому, і навіть його маленької доньки. Сандра терміново повертається в Лондон, щоб передати чоловікові документи, що компрометують ватажка угруповання. Але ситуація від цього тільки посилюється.

Дивитися серіал Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон) в хорошій якості

Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон)Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон)Шлюб за заповітом 2: Повернення Сандри (2 сезон)

Брак по завещанию 2. Возвращение Сандры (2 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.