Не родись вродливою (2005) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Не родись вродливою (2005)
22 жовтня 2019

Про серіал Не родись вродливою (2005) українською мовою:

Телевізійний серіал «Не родись вродливою» прототип колумбійської новели «Yo Soy Betty La Fea», в перекладі «Погануля Бетті». Цей серіал став відомим не тільки в Росії, але і в країнах СНД. Мелодраматичний серіал стартував 5 вересня на каналі СТС Росія. Протягом 2005-2006 років завоював увагу багатьох телеглядачів.

Головною героїнею серіалу є дівчина Катя, в ній є все: розум, наївність, ранимість, але, на жаль, вона абсолютно непривабливої зовнішності. Катя Пушкарьова працівниця компанії «Зімалетто», яка виготовляє одяг, але їй доводиться дуже не легко перебувати в світі краси і чарівності, де на зовнішність людини найчастіше звертають увагу, ніж на внутрішній світ. Відносини на фірмі йдуть не найкращим чином, образи і глузування переслідують Катю. Лише впевненість у собі, своїх силах, ведуть Катю по кар'єрних сходах.

Катерина закохується в свого шефа, не сподіваючись на його взаємність. Адже Жданов, ловелас і підкорювач жіночих сердець, причому у нього є наречена Кіра, від якої він приховує свої пригоди.

Жданов і його помічник, і близький друг Малиновський доводять компанію до банкрутства, і придумують план завоювання серця Пушкарьової, адже вона єдина людина здатний вивести компанію з кризи.

Що очікує Катю і компанію «Зімалетто»? Як склалися відносини в любовному трикутнику Жданова, його нареченої і Катерини Пушкарьової?

Все та багато іншого в телесеріалі «Не родись вродливою» дивіться онлайн на нашому сайті в будь для вас час. Бажаємо приємного перегляду!

Оригінал: Не родись красивой
Жанр: мелодрами
Країна: Росія
Вийшов: 2005

Режисер: Олександр Назаров, Карен Захаров, Станіслав Назиров
Ролі: Неллі Уварова, Григорій Антипенко, Раїса Рязанова, Георгій Тараторкін, Петро Красилів, Юлія Куварзина, Ольга Ломоносова, Ілля Любимов, Марія Машкова, Ірина Муравйова

Дивитися серіал Не родись вродливою (2005) в хорошій якості

Не родись вродливою (2005)Не родись вродливою (2005)Не родись вродливою (2005)

Не родись красивой (2005) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.