Моя кохана Діла (2012)

Моя кохана Діла (2012) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Моя кохана Діла (2012)
22 жовтня 2019

Про серіал Моя кохана Діла (2012) українською мовою:

Сюжет захоплюючого мелодраматичного турецького серіалу «Моя кохана Діла» наповнений любов'ю і ненавистю одночасно. Події фільму розгортаються навколо дуже вродливої дівчини Діли. У фільмі вона представлена як зразок доброї, порядної, люблячої і дуже гордої турецької дівчини.

Один з головних героїв фільму, Риза, мріє мати власний завод. Він вже почав втілювати свою мрію в життя, знайшов підходяще місце для будівництва заводу і хоче придбати його у глави сім'ї Баразоглу, але дізнається про те, що молодший син власника ділянки Азер проти, так як його не влаштовує запропонована ціна. Зі спору між Ризой і Азером починається історія фільму.

Діла - наречена старшого брата Азера - Исхана. Молоді люди дуже люблять один одного і незабаром одружаться. Але радість від гарної урочистості змінюється великим сумом. В результаті запеклої суперечки між Ризой і Азером зав'язується перестрілка. Під гнітом емоцій Риза стріляє у Азера, але Исхан закриває брата своїм тілом і в результаті гине. Діла, навіть не встигнувши насолодитися медовим місяцем, залишається вдовою. Вона клянеться знайти винуватця і помститися за смерть коханого чоловіка за будь-яку ціну.
Але доля буває дуже непередбачувана.

Одного разу Діла знайомиться з Ризой і зав'язує з ним дружбу, не підозрюючи, що цей чоловік, винний у смерті її чоловіка. Риза дуже скоро дізнається, ким є дівчина. Він відчуває сильні докори сумління, але так і не вирішується зізнатися у своїй таємниці, так як дуже закоханий в Ділу. Але правда виходить назовні, і дівчині стає про все відомо. Тепер їй належить вирішити, як вчинити і що робити зі своїми новими почуттями, зуміти пробачити все, забути про дану собі клятву і почати життя з чистого аркуша або ж помститися за смерть коханого.

Оригінал: Dila Hanim
Жанр: мелодрами, драми
Країна: Туреччина
Вийшов: 2012

Режисер: Онур Тан
Ролі: Хюлья Дарджан, Єркан Петеккая, Хатис Сендиль, Енгін Сенкан, Неджип Мемили, Ахмет Дюшенкаллар, Yonca Cevher, Октай Гюрсой, Özlem Tokaslan, Yesim Gül Aksar

Дивитися серіал Моя кохана Діла (2012) в хорошій якості

Моя кохана Діла (2012)Моя кохана Діла (2012)Моя кохана Діла (2012)

Госпожа Дила (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.