Милі ошуканки (4 сезон) дивитися онлайн

Pretty Little Liars

Додано 26 лютого 2020 Полное дублирование MTV 1-7 сезон 20 серія

Про серіал Милі ошуканки (4 сезон) українською мовою:

Американський молодіжний багатосерійний фільм Милі ошуканки - це справжня гримуча суміш жанрів: трилер, детектив, драма. Серіал Милі ошуканки (4 сезон) розповість про продовження пригод чарівної четвірки і їх секрети. Мова піде про страшні таємниці! У кожного героя цієї неймовірної історії свої скелети, і не тільки в білизняному шафі. Подруги Арія, Спенсер, Ханна і Емілі вже рік як втратили свою спільну подругу Елісон. Справжня містика і загадка криється не тільки в її зникнення, але і в незрозумілих повідомленнях, які почали приходити на мобільні телефони героїнь від аноніма з підписом «Е».

А адже цим юним обманщицам все ж є, що приховувати. Так Ханна не завжди оплачує свої покупки, здійснені в магазині. А Емілі, таємно закохана в Елісон, приховує свою нетрадиційну орієнтацію. Спенсер, яка на перший погляд, розумна і освічена дівчина з багатої сім'ї, розважається тим, що, з завидною регулярністю, сама того не бажаючи, відбиває хлопців у старшої сестри. Арія - мила дівчина, дізнається про зраду батька, але сказати нічого не може, так як боїться, що можуть дізнатися про її роман з вчителем англійської Езрою Фитцем. І нарешті, сама Елісон - самий містичний і загадковий персонаж цієї історії, яка завжди любила говорити - «Секрети нас зближують!» трагічно, при незрозумілих обставинах гине.

Подруги з серіалу Милі ошуканки (4 сезон) шалено боятися розкриття своїх таємниць і того, що скоро вони стануть надбанням громадськості. Вони, у що б то не стало, практично будь-якою ціною, бажають знайти і знешкодити безлику «Е». Дівчатам залишається тільки здогадуватися і покладатися лише на свою інтуїцію, яка, як згодом може побачити глядач, не завжди права. Сюжет серіалу Милі ошуканки (4 сезон) затягує, і тримає в повному напрузі, ажіотажі й стресі кожну серію від початку до самого кінця, то наближаючи, то знову віддаляючи головних героїнь на незрозуміле відстань від розгадки і істини.
Милі ошуканки (4 сезон)

Дивитися серіал Милі ошуканки (4 сезон) в хорошій якості

Милі ошуканки (4 сезон)Милі ошуканки (4 сезон)Милі ошуканки (4 сезон)

Милые обманщицы (4 сезон) 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.