Клан Ювелірів (3 сезон) дивитися онлайн

Додано 27 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 95 серія

Про серіал Клан Ювелірів (3 сезон) українською мовою:

Канал Україна продовжує показ багатосерійного фільму Клан Ювелірів, 3-й сезон якого, називається «Зрада». Ця історія про кохання та ненависті, з детективною складовою, давно знайшла широке коло шанувальників, стежать за хитросплетінням сюжету. Жору і Бориса забрали в армію з другого курсу ювелірного училища, відслуживши, вони продовжили навчання. З дитинства вони були кращими товаришами, і здавалося, ніщо не може знищити справжню, чоловічу дружбу перевірену часом. В обраній ними професії, неможливо мати друзів, партнерів і конкурентів. Це жорстокий бізнес, замішаний на великих грошах, часто пов'язаний з кримінальною діяльністю.

Батько Григорія допомагав Борі, що виріс в більш бідній сім'ї, вважаючи його талановитим, і сподіваючись, що з його сином вони будуть працювати завжди разом. Але з'явилася дівчина, яка зруйнувала, їх відносини. Їй довелося віддати серце тільки одному, з влюбившихся в неї хлопців. Інший залишився не при справах, затамувавши злобу на все життя. Любовне розчарування призвело в подальшому до війни двох ювелірних кланів, позначилася й на наступних поколіннях. Їх близькі стануть заручниками, ворожнечі, яке триває десятиліття.

Нещасним закоханим, які опинилися жертвами обставин, належить боротися за свої почуття і право бути щасливими, доводячи всьому світу, що вони не винні в трагедії своїх батьків. На долю героїв серіалу випадуть найтяжчі випробування, вони подивляться смерті в очі, зустрінуться з болем і зрадами. Чи зможуть вони все це винести? Чи кланова битва, скалічить і їхні юні душі і долі?

Дивитися серіал Клан Ювелірів (3 сезон) в хорошій якості

Клан Ювелірів (3 сезон)Клан Ювелірів (3 сезон)Клан Ювелірів (3 сезон)

Клан Ювелиров (3 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.