Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015)

Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015)
22 жовтня 2019

Про серіал Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015) українською мовою:

Початок чотирнадцятого століття. Лицар Уилкин Браттол служить в армії короля Едуарда Першого. Всюди ллється кров. Страждають тисячі мирних жителів. Для Уїлкіна, який шанує Бога, ця низка незакінчених насильств стає мукою пекла. Але ось йому привидівся уві сні божий посланець, який умовляє його скласти зброю. Герой дає обітницю ніколи не брати в руки зброю і повертається до мирного життя, де чекає його улюблена дружина і дочка.

Браттол стає побожною людиною, оселяється з родиною в невеликому селі. І здається він нарешті знайшов своє щастя. Але світ навколо нього залишився таким, яким був раніше, жорстоким і нещадним. Вибухнуло повстання в Уельсі, яке підняв Модагап Лливелин. Сталося так, що криваві події торкнулися сім'ї Браттола. Один з могутніх феодалів Барон Вентріс нападає на село Уиллкина і спалює її, при цьому вбиваючи всіх людей. Дружина і дочка теж були вбиті. У цей момент Браттол був на полюванні і тому залишився живий. Побачивши все скоєне, колишній лицар загорівся помстою.

До героя їде містична провісниця Аннора і каже йому, що він повинен влаштуватися до двору свого ворога Вентріса і там чекати слушної нагоди для звершення суду Господнього. Уїлкін так і зробив. Він пішов найматися до Барона, представляючись під іншим ім'ям. Вентріс бере її на службу, але при цьому пропонує йому єдину роботу, яка є у нього при дворі, це бути катом. Браттол заради звершення правосуддя готовий на все і дає свою згоду. З цього моменту заради помсти він робить все, щоб зруйнувати життя барона Вентріса. Але зрозуміло, що у нього у самого руки стають в крові. Тому як робота ката, не з чистих професій.

Як показано в серіалі «Кат / Кат-бастард» кожен день головному героєві доводиться прикидатися, зображуючи слухняного раба. При бароні служить ще один цікавий чоловік, якийсь Нілус Корбетт. Він розумний і має цілеспрямований характер. Він хоче захопити владу. По ряду обставин це стало відомо Уилкину і він хоче використати це для помсти Вентрісу. Корбетт зі свого боку теж здогадався про істинне обличчя Браттола. У нього свій план, вбити барона Вентріса, а вже потім поквитатися з колишнім лицарем.

Життя месника стає повним небезпек, тому що кожен день його можуть розкрити. Серіал сподобається глядачам своєю історичною масштабністю і вкрай напруженим сюжетом.

Рік випуску: 2015
Країна: США
Жанр: Драма
Тривалість: ~00:45:00
Прем'єра: 15 вересня 2015

Режисер: Періс Барклай, Кіаран Доннеллі
У ролях: Лі Джонс, Кеті Сагал, Флора Спенсер-Лонгхерст, Сем Спруэлл, Сара Суїні, Денні Сапани, Даррен Еванс, Курт Саттер, Тімоті Ст. Мерфі, Сара Уайт

Дивитися серіал Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015) в хорошій якості

Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015)Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015)Кат / Кат-бастард (1 сезон) (2015)

Палач / Палач-бастард (1 сезон) (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.