Чорний список (2 сезон) дивитися онлайн

The Blacklist

Додано 16 травня 2020 LostFilm 1-7 сезон 19 серія

Про серіал Чорний список (2 сезон) українською мовою:

У співробітників Федерального Бюро Розслідувань справжній шок! Той, кого вони так довго і зовсім безуспішно шукали, і хто вважався одним з найбільш активно розшукуваних злочинців, раптом сам, повністю добровільно заявився в Бюро, щоб здатися! І робить він це, перебуваючи в ясному розумі і твердій пам'яті. Тому мотиви, які спонукали його прийти на явку з повинною, агентам ФБР абсолютно незрозумілі.

Але, як показав час, він зовсім не дурень і явно не простак! Явка з повинною - це повністю усвідомлений, дуже хитрий і ретельно продуманий хід з його боку. Хід, який став першим в складній грі, приз за перемогу в якій настільки цінний для нього, що варто будь-якого ризику.

З'явившись у ФБР, він обіцяє, що здасть владі довгий список злочинців, що становить топ перелік найбільш небезпечних, з усіх розшукуваних людей. Але в нього є одна дивна умова: він просить, щоб його справу доручили вести зовсім молодий і ще не дуже досвідченою співробітниці, Ліз Кін. Її послужний список в Бюро досить короткий, і набратися достатньо досвіду, щоб не потрапити в тенета, розставлені спритним злочинцем, вона не встигла. Саме це і потрібно нашому спритникові. Керівництво ФБР вирішує піти на зустріч добровільно сдавшемуся злочинцеві, хоча його умова виглядає, як мінімум, дивною. І наслідки цього рішення не змусять себе довго чекати - калейдоскоп подій починає розкручуватися зі страшною швидкістю!
Чорний список (2 сезон)

Дивитися серіал Чорний список (2 сезон) в хорошій якості

Чорний список (2 сезон)Чорний список (2 сезон)Чорний список (2 сезон)

Черный список (2 сезон) 1-7 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.