Адвокат (1 сезон) (2004) дивитися онлайн

Додано 22 жовтня 2019

Адвокат (1 сезон) (2004)
22 жовтня 2019

Про серіал Адвокат (1 сезон) (2004) українською мовою:

Перший сезон кримінального серіалу «Адвокат» вийшов на телеканалі НТВ у 2004 році. З тих пір вже знято вісім сезонів, що говорить про те, що проект удався. Режисерами першого сезону були: Дмитро Фікс, Ілля Максимов і Олександр Павловський. Ролі виконували: Андрій Соколов (адвокат Зімін), Ірина Низина (помічниця Зіміна - Віра), Тетяна Черкасова (помічниця Зіміна – Люба), Ліза Арзамасова (дочка Зіміна – Иришка), Олена Еланская (колишня дружина Зіміна), Сергій Астахов (колишній партнер Зіміна – Юрій Шевцов), Микита Ємшанов (юрист Павло Жуков). В 1 сезоні було випущено 13 серій тривалістю по 45 хвилин. Дивіться детективний серіал «Адвокат» на нашому сайті в режимі онлайн.

Головним героєм серіалу є непідкупний і принциповий адвокат Олексій Зімін, який займається виключно кримінальними справами. Кожен раз Олексій береться за, здавалося б, безнадійну справу, і кожен раз її виграє. Однак, його професія вимагає від Олексія не тільки принципового і чесного підходу, але й сміливості та готовності ризикувати, адже для Зіміна немає нічого важливішого правосуддя і справедливості.

Для цього чоловіка важливі не гроші, а інтереси клієнта. Однак чоловік у своїй боротьбі не самотній. Поруч з ним стоїть його вірна помічниця Віра, яка не менш віддана своїй роботі, ніж знаменитий адвокат. Ця парочка є невиправними романтиками, які завжди вірять у кінцеве торжество справедливості. Кожна серія цього фільму – цікава і заплутана справа.

Зиміну належить довести, що голова сільської релігійної громади не вбивав місцевого жителя, переконати суд у тому, що молдавський гастарбайтер непричетний до вбивства молодої дівчини, розплутати складну справу про викрадення колекції найцінніших марок, витягти з в'язниці невинного сторожа при будинку престарілих, виправдати вчительку, яку звинувачують в розбещенні малолітніх, і звільнити прямо із залу суду ще не одного невинного.

Оригінал: Адвокат
Жанр: кримінальні, вітчизняні
Країна: Росія
Вийшов: 2004

Режисер: Дмитро Фікс, Олександр Павловський, Ілля Максимов
Ролі: Андрій Соколов, Ольга Блок-Мірімська, Ірина Низина, Тетяна Мещеркіна, Олена Ланська, Ліза Арзамасова, Наталія Лесніковська, Сергій Астахов, Андрій Ломоносов, Анастасія Макєєва

Дивитися серіал Адвокат (1 сезон) (2004) в хорошій якості

Адвокат (1 сезон) (2004)Адвокат (1 сезон) (2004)Адвокат (1 сезон) (2004)

Адвокат (1 сезон) (2004) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.