12 мавп (1 сезон) (2015) дивитися онлайн

12 Monkeys

Додано 26 лютого 2020 LostFilm 1-4 сезон 11 серія

Про серіал 12 мавп (1 сезон) (2015) українською мовою:

Жахлива пандемія знищила людство. Мільярди людей мертві, а та невелика кількість, що змогла вижити ховається глибоко-глибоко під землею. Залишки людства планують створити машину часу для запобігання країною пандемії у минулому. До того ж почуття помсти підштовхує до пошуків винуватців зараження. Ось тільки вижили зовсім не вчені, власних знань у них мало, а тому вони вирішують освоїти потрібні науки.

Сміливець по імені Джеймсон Коул викликається відправитися в минуле для запобігання страшній пандемії яка знищила людство. Джеймс Коул є колишнім в'язнем, і багато чого побачив, поки був у в'язниці. Однак у процесі переміщення Джеймса по просторово-тимчасовому континууму виникли непередбачені обставини результатом яких стало відхилення від цільової дати – Джеймса закидає не в дев'яносто шостий, а в девятисотий рік нашого тисячоліття!

Навіть бувалий Коул впадає у відчай. Джеймс в сум'ятті, але все ж вирішує повідати людям про майбутню пандемію, яка знищить людство. Джеймса приймають за душевнохворого і замикають в місцевій психіатричній лікарні. Волею Фортуни Джеймс Коул виявляється в одній палаті з сином недоумкуватого вченого який створив вірус тієї самої пандемії майбутнього. До того ж, Джеймс заводить собі подругу - лікарку Кетрін Рейн. Спочатку Кетрін побоюється Джеймса, проте з часом, спілкуючись з ним на різноманітні теми все більше переконується, що Джеймс Коул аж ніяк не псих, як вважає добра половина жителів міста, Кетрін довіряє Джеймсу, але не знає що робити.

Наближається Перша, а за тим і Друга Світові війни. Джеймс розуміє це і думає над тим, як уберегти Кетрін спочатку від куль і снарядів, а потім від прийдешньої страшної пандемії. Джеймс розуміє, що єдина його зачіпка це син недоумкуватого професора який створив вірус пандемії. Він твердо вирішує знайти винуватця загибелі людства і зупинити можливу пандемію. Чи вдасться Джеймсу Коулу пережити всі обставини, що звалилися на нього? Чи врятує він свою нову любов, Кетрін Рейн від майбутніх Світових воєн? Чи зуміє колишній в'язень пережити кошмари психіатричної лікарні, подолати нерозуміння оточуючих його людей і найважливіше – зрозуміти таємницю дванадцяти мавп і зупинити можливу пандемію?!
12 мавп (1 сезон) (2015)

Дивитися серіал 12 мавп (1 сезон) (2015) в хорошій якості

12 мавп (1 сезон) (2015)12 мавп (1 сезон) (2015)12 мавп (1 сезон) (2015)

12 обезьян (1 сезон) (2015) 1-4 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.