Три мушкетери (2013)

Три мушкетери (2013) дивитися онлайн

Про фільм Три мушкетери (2013) українською мовою:

Три мушкетери (2013) - нова екранізація пригодницького роману А. Дюма, що вдихнув життя в історію про д'Артаньяном та його друзів. Це класичне твори стало режисерською роботою Сергія Жигунова, відомого актора (який зіграв у фільмі Рита ) і продюсера. Головна сюжетна лінія залишилася колишньою, за винятком невеликих режисерських змін. Від попередньої екранізації 1978 року народження, дана постановка відрізняється більш динамічним сюжетом і відсутністю великої кількості пісень. Сергій Жигунов вирішив піти своїм шляхом, і зробити фільм Три мушкетери (2013) черговий екранізацією роману, а не ремейком радянського фільму.

Вічна історія про д'Артаньяном знову ожила, а молоді актори чудово впоралися зі своїми персонажами. Юний гасконець Д'Артаньян мріяв про службу в полку мушкетерів при королі Людовику XIII. Після того, як він через безглузду випадковість отримує виклик на дуель від Араміса, Партос і Атоса, він вступає в число цього елітного королівського загону. Три мушкетера - романтична та історична повість про пригоди чотирьох вірних друзів, які готові стояти один за одного горою, і прийдуть на допомогу, навіть якщо їм загрожує смерть. Ця компанія - майстри вплутуватися в всякі неприємності, але як вони кажуть «один за всіх, і всі за одного», і знову і знову знаходять собі нові пригоді, починаючи від битв з гвардійцями, закінчуючи особистим життям один одного.

Д'Артаньян знаходить своє перше кохання - Констанцію, і в ім'я цієї любові йому потрібно зробити подвиг і повернути підвіски королеві Франції Анні Австрійської. Але вірних друзів очікують підступні вороги і майстри палацових інтриг, в особі кардинала Рішельє і Міледі, які накладатимуть Д'Артаньяна спокусам і небезпеки. Мушкетери готові пережити будь-які труднощі і повернути прикраси, щоб захистити честь своєї королеви.
Три мушкетери (2013)

Дивитися фільм Три мушкетери (2013) в хорошій якості

Три мушкетери (2013)Три мушкетери (2013)Три мушкетери (2013)

Три мушкетера (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.