Таємниця темної кімнати (2014) дивитися онлайн

Про фільм Таємниця темної кімнати (2014) українською мовою:

У цьому дитячому пригодницькому фільмі головними героями стали два школяра, які живуть в старому загадковому будинку. Одного разу вночі випадковим чином Гага потрапив в кочегарку і спостерігав за незвичайним феноменом. Він несподівано знайшов на глухій стіні, невідомо звідки з'явилося вікно, якого тут раніше ніколи не було.

Школяр вирішив поговорити про це зі своїм приятелем Федором. Разом їм вдалося дізнатися, що вікно виникає лише в повний місяць, а потім знову зникає. Наші герої захотіли розгадати цю таємницю і з'ясувати, що ховається по ту сторону загадкового вікна в стіні. Гага не сумнівається в тому, що тут є якась паралельна реальність, а його друг взагалі несерйозно сприймає цю затію, але все ж згоден брати участь у цій справі. Він пішов на це заради одного, щоб йому допомогти, якщо виникнуть проблеми.

В результаті вони опинилися в темній кімнаті і не можуть повернутися назад. В темряві їх охоплює жах. У цьому світі у них будуть не лише друзі, а й вороги. Саме тут хлопчики на своєму досвіді зможуть реально оцінити наявні між ними дружні стосунки, усвідомити, як важливо робити все разом. А чи зможуть наші дуже допитливі герої повернутися в той світ, в якому вони жили раніше?
Таємниця темної кімнати (2014)

Дивитися фільм Таємниця темної кімнати (2014) в хорошій якості

Таємниця темної кімнати (2014)Таємниця темної кімнати (2014)Таємниця темної кімнати (2014)

Тайна тёмной комнаты (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.