Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон)

Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) дивитися онлайн

The Penguins of Madagascar

Додано 26 лютого 2020 Полное дублирование 1 сезон 25 серія

Про мультфільм Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) українською мовою:

Мультиплікаційний телесеріал «Пінгвіни Мадагаскару» був створений за мотивами двох повнометражних мультфільмів «Мадагаскар» і «Мадагаскар-2». Головні герої - чотири пінгвіна, кілька шимпанзе і лемури. Перший сезон був випущений в 2008 році - двадцять восьмого листопада, якраз в той день, коли в Америці відзначали день подяки.
У цьому мультсеріалі, пінгвіни - це не просто нешкідливі звірятка, це люті захисники закону та справедливості. Команда складається з чотирьох членів - Командоса Ковальські, Ріо, Шкіпера і Рядового. Вони живуть у зоопарку Нью-Йорка, часто з'являються в метро, бувають в каналізації і весь час витрачають на виконання своїх супер секретних операцій.

Багато, хто дивиться цей телесеріал, вважають, що пінгвіни - прості мешканці нью-йоркського зоопарку. Саме це і хотіли вселити четверо бійців спеціального призначення. Насправді ж, пінгвіни - бійці спецназу. Вони володіють унікальними бойовими навичками і вміннями, які застосовують при виконанні своїх операцій.

Вони служать одній меті - зберегти на території зоопарку порядок і не дати розхитувати дисципліну. Але від кого ж вони охороняють рідні простори зоопарку? Від Джуліана - нестерпного балагура, який сам себе проголосив королем лемурів. Він деякий час тому опинився в цьому зоопарку, і, як видно, їхати звідси навіть і не думає.

Дивитися мультфільм Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) в хорошій якості

Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон) Пінгвіни Мадагаскару (1 сезон)

Пингвины из Мадагаскара (1 сезон) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.