Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013)

Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013) дивитися онлайн

Transformers Prime Beast Hunters: Predacon

Про мультфільм Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013) українською мовою:

Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов-повнометражний мультфільм, продовжує історію про трансформерах і повсталий Мегантропе, розказану в 3-му сезоні серіалу. Шанувальники фантастичних екшенів з радістю оцінять новий сюжет, який придумали творці. Тут буде і нові персонажі, і полюбився антигерой Мегатрон (якого, як виявилося зовсім не просто знищити), та нескінченна війна між десептіконамі і автоботамі. Відмінна графіка, музика і захоплюючий сюжет занурює у світ нових битв і фантастичних пригод.

На Кибертроне панує мир і спокій, після тисячолітніх битв, нарешті наступає затишшя. Але це лише тимчасове явище, так як Юникорн абсолютно не згоден з таким станом речей. Щоб чинити опір, він вирішує використовувати тіло Мегатрона в якості оболонки. У мультфільмі Трансформери: Прайм - відродження Предаконов глядачів очікує чергове воскресіння ватажка десептикон, якого, як показав попередній досвід, не так-то й просто знищити.

Тепер супермашини активізуються з новою силою, щоб протистояти загрозі від головних ворогів. З світом покінчено, а десептиконів і автоботів чекають нові битви за владу над планетами. Для автоботів, які повинні стати єдиною командою - це чергове випробування, а для Юникора - шанс завоювати весь світ. Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013) - відмінне продовження улюбленої історії про трансформерів, захоплююче глядача в неймовірний вир подій.


Дивитися мультфільм Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості

Дивитися мультфільм Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013) в хорошій якості

Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013)Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013)Трансформери Прайм. Звірині Мисливці: Повстання Предаконов (2013)

Трансформеры Прайм. Звериные Охотники: Восстание Предаконов (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.