Містер Пібоді та Шерман (2014)

Містер Пібоді та Шерман (2014) дивитися онлайн

Mr. Peabody & Sherman

Про мультфільм Містер Пібоді та Шерман (2014) українською мовою:

Маленькі діти - це завжди великі турботи та непередбачені труднощі. Варто тільки відійти на пару хвилин або відвести свій погляд, як малюки встигають і гори перевернути. І навіть самі розумні і кмітливі представники дорослого покоління, здавалося б, знають всі на світі, стикаються з несподіваними труднощами у відношенні з дітьми, що і сталося з казковими героями, про яких йде мова в даному мультфільмі. Пригодницький мультфільм Пригоди містера Пібоді і Шермана (2014) - це забавна історія про собаку по імені містер Пібоді, що є генієм, бізнесменом, геніальним винахідником, вченим вищої міри, гурманом, нобелівським лауреатом і дворазовим олімпійським чемпіоном. І як це все вмістилося в одній собаці?

І все так і йшло своєю чергою, поки містер Пібоді, що є найрозумнішим тварин на світі, не вирішує взяти на виховання дитину. Після цього і починаються непередбачувані пригоди, повні фантастичних подій. Син Пібоді, по імені Шерман, вступає в перестрілку з твердої однокласницею, яку, на її ж прохання, відправляє в далеку країну за допомогою машини ВЕЙБЕК, створену татом-вченим. Неординарне винахід в одну мить забирає маленьку дівчинку в минулі часи. Містер Пібоді приходить в жах від того, що може трапитися з дитиною. І їм нічого не залишається робити, як відправитися слідом за дівчинкою.

У далекому минулому Пібоді і Шерман стають свідками історичних подій, дуже важливих для нинішнього покоління. Їм вдається поспілкуватися з самими великими і відомими персонажами того часу. І все було б добре, але на їх шляху виникають величезні проблеми із-за порушення правил просторового подорожі. І тут вже на долю героїв випадає складне завдання по порятунку світу і відновлення ланцюга історичних подій, яка була порушена. Врятувати майбутнє і в теж час стати справжнім і шановним батьком для Шермана - це складне завдання навіть для великого генія. Впораються чи герої з майбутніми труднощами і чи зможуть взагалі повернутися додому? Варто подивитися Пригоди містера Пібоді і Шермана (2014), щоб дізнатися, чим же все закінчиться.

Дивитися мультфільм Містер Пібоді та Шерман (2014) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Містер Пібоді та Шерман (2014)

Дивитися мультфільм Містер Пібоді та Шерман (2014) в хорошій якості

Містер Пібоді та Шерман (2014)Містер Пібоді та Шерман (2014)Містер Пібоді та Шерман (2014)

Приключения мистера Пибоди и Шермана (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • duvogirl
  • offline
  • 5 грудня 2014 01:53
  • 0
супер мультик!

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.