Лігво Монстра (2018)

Лігво Монстра (2018) дивитися онлайн

Bad Samaritan

Про фільм Лігво Монстра (2018) українською мовою:

Фільм «Лігво Монстра» розповідає про дівчину, яка опинилася полонянкою неадекватного зловмисника, і групі хлопців, що промишляють крадіжками. Нещасна жертва довгий час перебувала під замком, залишивши всяку надію на порятунок. Часом вона щиро хотіла померти, лише б швидше закінчився цей кошмар. Маніяк не поспішав позбавляти життя свою жертву. Він отримував неймовірне задоволення при вигляді її страждань. Дівчина вже втратила лік часу. Вона не знала, день чи ніч надворі, оскільки в кімнаті, все перетворилася на справжню камеру тортур, завжди панувала атмосфера напівтемряви і жаху. Поява незнайомців стало справжньою несподіванкою для полонянки, останнім шансом на порятунок.

Група юнаків довгий час промишляла крадіжками. Це злочинне ремесло дозволяло спільникам не тільки грунтовно поліпшити власне матеріальне становище і стати авторитетами серед ровесників у кримінальному середовищі. Регулярні проникнення до житла багатіїв були своєрідною помстою хлопців олігархам, яких юні злочинці вважали основною проблемою сучасного суспільства. «Благородні» злодії не підозрювали, які сюрпризи очікують на цей раз. Вид пов'язаної напівживої дівчини змусила здригнутися хлопців. Вони не здогадувалися, що це лише початок моторошних пригод. Психопат стежить за всім, що відбувається, він почав справжнє полювання. Дивіться фільм «Лігво Монстра» і дізнаєтеся, чи вдалося врятуватися комусь із молодих людей.
Лігво Монстра (2018)

Дивитися фільм Лігво Монстра (2018) в хорошій якості

Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)Лігво Монстра (2018)

Логово Монстра (2018) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Вітка
  • 15 серпня 2018 15:57
  • 0
Дуже сильно затягнуто, пацан виявився дуже нудним і кволим, як втім і головний персонаж. Дуже слабке і нудне кіно, оцінка явно завищена. Можна утриматися від перегляду.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.