Робота над помилками (2015)

Робота над помилками (2015) дивитися онлайн

Про фільм Робота над помилками (2015) українською мовою:

Марія — самотня дама, яка працює вчителькою і проживає в маленькому містечку. Все своє життя вона намагалася навчити дітей не допускати помилок і ідеально знати російську мову, а сама зробила чимало помилок у власному особистому житті.

Справа в тому, що Марія багато років любила одного чоловіка, але одного разу він вирішив переїхати в інше місто. Незважаючи на зв'язують їх почуття, коханий Марії Олег повівся на перспективу кар'єрного росту і кинув її. Сприйнявши цей вчинок як особисту зраду, Марія затамувала серйозну образу.

З кожним днем у житті головної героїні нічого не змінювалося. Роками вона ображалася на колишнього коханого, намагаючись всіма силами приховати все ще існуючі почуття. Але ось, коли Олег повертається в маленьке містечко, емоції переповнюють Марію без меж. Їй здається, що тепер-то сімейне щастя від неї не сховається.

Створюється відчуття, що і Олег усвідомив всі свої колишні помилки. Тепер він хоче бути разом зі своєю старою коханої, і поступово їх почуття стають основою для сімейного щастя. Здається, що в історії позитивний кінець, і жінці, нарешті, вдалося знайти гармонію зі своїм минулим.

Однак іноді Олег веде себе дивно, а сама Марія не може пояснити причин зміни його настрою. Поступово жінка розуміє, що далеко не всі вчинки людини заслуговують на прощення.

Дивитися фільм Робота над помилками (2015) в хорошій якості

Робота над помилками (2015)Робота над помилками (2015)Робота над помилками (2015)

Работа над ошибками (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.