Наречена мого нареченого (2013)

Наречена мого нареченого (2013) дивитися онлайн

Про фільм Наречена мого нареченого (2013) українською мовою:

Новий фільм російського виробництва під інтригуючою назвою «Наречена мого нареченого», є дуже гарною, цікавою і приємною для перегляду кінокартиною. Фільм визнаний мелодрамою, проте є в ньому також елементи комедії і драми.

Картина до болю реалістична, і напевно, багато зможуть дізнатися в головних героях самих себе. Фільм «Наречена мого нареченого» розповідає просту життєву історію про молоду дівчину Юлії, яка живе в столиці. Вона є успішною, красивою, палаючої упевненістю бізнес леді, але, на жаль, давно втратила надію на щастя в особистому житті, в цій сфері у неї скоєно нічого не ладиться. А все тому, що дівчина вже три роки не може забути свого колишнього нареченого Вадима, якого вона коли-те відмовила по причині того, що не хотіла з ним їхати до провінційної глибинки, а вважала за краще залишитися в столиці та зробити успішну кар'єру.

Зрештою, Юля втомилася бути однією, а чергова спроба влаштувати своє особисте життя привела її до повної переоцінки цінностей, бажання докорінно змінити своє життя і повернутися до вічно любить її Вадиму. Принаймні, вона про цього хлопця думала саме так.

Яке ж розчарування чекає бідну дівчину, коли вона приїде до свого старого коханому і дізнається, що він не сумує за нею, а цілком щасливо живе знайшов собі нову любов і навіть збирається одружиться. Проблема лише в тому, що кар'єристка і просто успішна дівчина Юля звикла у всьому перемагати і всім керувати. У цій ситуації вона також не бажає здаватися і вирішує боротися за своє щастя. Вона різка кидає все, що у неї було в столиці, і переїжджає в Сибірське глушини, щоб нарешті дістати «свого чоловіка». Боротьба буде серйозна, і дуже цікава, та й багато чого ще станеться в цій до болю життєвої історії.

Фільм здатний доторкнуться до душі глядача завдяки своїй простоті, реалістичності і правдивості. У ньому немає брехні, пихатих емоцій і почуттів, а навпаки, все дуже реально і чесно. Творці, на чолі з автором ідеї Володимиром Потаповим, відмінно потрудилися над картиною, кіно знято не тільки з професіоналізмом, але й з почуттям, натхненням і бажанням передати по-справжньому цінні почуття і емоції, розкрити важливі соціальні і особистісні проблеми. Таке кіно нікого просто не зможе залишити байдужим.
Наречена мого нареченого (2013)

Дивитися фільм Наречена мого нареченого (2013) в хорошій якості

Наречена мого нареченого (2013)Наречена мого нареченого (2013)Наречена мого нареченого (2013)

Невеста моего жениха (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.