Паризький відлік (2013)

Паризький відлік (2013) дивитися онлайн

Le jour attendra

Про фільм Паризький відлік (2013) українською мовою:

Французький кримінальний трилер Паризький відлік (2013) від режисера і сценариста Едгара Марі розповість про долю двох закоренілих конкурентів, які колись були друзями. Людське життя настільки непередбачувана і часом незрозумілою. Вона може перетворити друзів на ворогів, а затятих недругів об'єднати спільною метою. Все це ламає, перевертає і змінює світ, до якого людина звикає. Здати черговий іспит долі доведеться і Мілану з Віктором. Колись вони були друзями, а тепер стали заклятими ворогами і злими конкуренти, так як у обох свої нічні клуби.

Але одна подія повертає героїв фільму Паризький відлік (2013) у минуле. Будучи співвласниками нічного клубу і сидячи по вуха в боргах, вони йдуть на крайні заходи - продаж у закладі наркотичних засобів. Провал кампанії, їх заарештовують і в обмін на свободу пропонують здати свого дружка Серч, який є особистістю дуже неврівноваженою. Минуло більше шести років, і ось тепер з мексиканських місць не таких віддалених Париж повертається озлоблений і спраглий тільки помсти Серч. За роки, проведені у в'язниці, його психіка постраждала ще більше, і тепер він небезпечний для суспільства. Що ж робити подільникам? Як вберегти себе і свої сім'ї від зека-психа? Адже вони достеменно знають, що він не перед чим не зупиниться на шляху до своєї мети, тим більше якщо його дороговказна зірка зветься - помста.

Фільм Паризький відлік, який вийшов на екрани в 2013 році, розповість історію про тривалої ворожнечі, яку доведеться на якийсь час забути. Кримінальна стрічка розповість про людську гідність, про поняття злодійський честі і дружбу. Прекрасний акторський склад - Жак Гамблен, Олів'є Маршаль, Френсіс Рено і інші актори, надають цій кінокартині той неповторний французький шарм. І незважаючи на порівняно невеликий бюджет, той факт, що картина була зроблена французами дозволяє сподіватися на те, що цей фільм зможе все-таки залишити слід в душах любителів якісних кримінальних трилерів.
Паризький відлік (2013)

Дивитися фільм Паризький відлік (2013) в хорошій якості

Паризький відлік (2013)Паризький відлік (2013)Паризький відлік (2013)

Парижский отсчет (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.