Брешуть не тільки вбивці (2013)

Брешуть не тільки вбивці (2013) дивитися онлайн

Mördaren ljuger inte ensam

Про фільм Брешуть не тільки вбивці (2013) українською мовою:

Європейські детективи славляться своєю атмосфері і глибиною думки. Детектив Брешуть не тільки вбивці - логічно вибудуваний фільм, де крок за кроком глядач приходить до відповідей, без непотрібних погонь, перестрілок і іншої суєти. Тут є і несподівані факти, і абсолютна непередбачуваність, і якісно збудована оповідь, основою для якого є продумана до дрібниць історія. Все відбувається поступово, а застосування дедуктивного методу, як класичного рішення для розкриття злочину, виходить з розслідувань відомого Шерлока Холмса, фільм про який адаптували до сучасності в серіалі " Шерлок. Брешуть не тільки вбивці (2013) - якісний детектив, шведського виробництва про розслідування вбивства, вчиненого на грунті пристрасті.

Дії розгортаються на віддаленому і часом містичному острові Бергслаген. Компанія друзів вирушила відпочивати туди, щоб трохи відпочити від міської суєти, насолодитися самотою і спокоєм. Але звістка про жорстокого вбивцю повністю перевернуло всі плани і поставило їх у дуже скрутну ситуацію - адже підозра падає на кожного з них. З'ясувати правду зголосилася молода подружня пара Пак і Ейнар Бюре, які і застосовують у своєму розслідуванні той самий знаменитий дедуктивний метод.

Чим глибше пара вдається в подробиці, тим більше з'являється «скелетів у шафі» їх друзів. Занадто багато таємниць, занадто багато підозрюваних, занадто багато мотивів. До останніх секунд фільм Брешуть не тільки вбивці покритий таємницею, обманами та інтригами, які змушують глядача думати як детектив, запам'ятовуючи кожну деталь і занурюючись у вир несподіваних відкриттів і одкровень персонажів.
Брешуть не тільки вбивці (2013)

Дивитися фільм Брешуть не тільки вбивці (2013) в хорошій якості

Брешуть не тільки вбивці (2013)Брешуть не тільки вбивці (2013)Брешуть не тільки вбивці (2013)

Преступления страсти (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.