Сусіди по розлученню (2013)

Сусіди по розлученню (2013) дивитися онлайн

Про фільм Сусіди по розлученню (2013) українською мовою:

Легка і приємна комедія Сусіди по розлученню з іменитими акторами Ганною Ардів (Справжня любов) і Ледином Громовим (Спадкоємиця, Шеф поліції) привертає увагу досить цікавим сюжетом. З перших кадрів стає зрозуміло, що війна колишніх чоловіком носить досить комічних характер. За типовою сімейною драмою ховається безліч моментів, які змушую сміятися до сліз. Сусіди по розлученню (2013) - російська комедія, де ворогуючим подружжю доведеться стати пристойною сім'єю в очах свого зятя. Різке перевтілення подружжя абсолютно нормальних і адекватних людей, змушує побачити абсурдність ситуації і наштовхує на думку, що взятися за голову хитромудрою досвідом Риті і Сергію варто було давно.

Сюжет фільму Сусіди по розлученню досить простий, але в ньому є і сміх і мораль. Головні герої Сергій і Маргерита - розлучена сімейна пара, яка досі мешкає в одній квартирі. Мирно у них розлучитися не вийшло, тому щодня вони творять один одному капості з думкою «хто кого». Ні б, заспокоїтися і співіснувати разом, принаймні, до того, поки не вирішиться питання з житлоплощею, вони все одно не перестають воювати. Дочка Катя не має наміру втручатися в розборки батьків, адже вони дорослі люди і самі здатні розібратися. Але як показав досвід, потрібен якийсь переломний період, щоб з ворогуючих і нестерпних сусідів, вони перетворилися в доброзичливу пару.

І цей переломний момент настав. У квартиру до Сергія і Маргариті поселяється чоловік Каті - Славік. Тепер, щоб не впасти обличчям в бруд, їм доведеться зображати з себе приємних і гостинних людей, в будинку яких немає місця суперечок і конфліктів. Але і зять - не зовсім простий співмешканців, тому веселе життя для всіх тільки починається. Сусіди по розлученню (2013) - це насичена комедія, де вчинки забавляють, а настрій від автентичності ситуації мають життєвий характер.

Дивитися фільм Сусіди по розлученню (2013) в хорошій якості

Сусіди по розлученню (2013)Сусіди по розлученню (2013)Сусіди по розлученню (2013)

Соседи по разводу (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.