Південні ночі (2012) дивитися онлайн

Про фільм Південні ночі (2012) українською мовою:

Часто буває, що любов наздоганяє людину в самому невідповідному місці і, як правило, у зовсім непідходящий час. І, здається, що вже є все, про що тільки можна мріяти, але життя вирішує по-своєму і вносить свої корективи. Так і головна героїня російської комедійної мелодрами Південні ночі, що вийшла на екрани в 2012 році, наївно думала, що добилася майже всього, а до абсолютного щастя залишався лише один малесенький крок, який вона збиралася зробити, відправившись в далеку відрядження з відповідальним дорученням. Так, вона була права - потрібно було зробити всього один крок, тільки в зовсім іншому напрямку.

Комедійна мелодрама Південні ночі (2012), яка є якоюсь сумішшю фільмів Приборкання норовливого і Хороший рік, - це історія про дівчину, яка відправляється на завдання з купівлі землі, і всіх випробуваннях, які зустрілися на її шляху. Головна героїня фільму - молода міська дівчина на ім'я Юля. Дівчина живе за загальноприйнятим стереотипам, для неї головне кар'єра, хороший заробіток, хороше житло і комфортне існування. Юля впевнено і чітко дотримується свого плану, що досягає поставлених цілей і виконує свою роботу бездоганно. Юля, за дорученням керівництва, відправляється в глухе село, щоб викупити землю у власника Віктора, землю, на якій в майбутньому буде відбуватися будівництво. Вся заковика в тому, що Віктор не збирається продавати землю, на якій знаходяться його виноградники, чоловік войовничо налаштований і так просто не здасться.

Для того, щоб спровадити зі своїх володінь чергового покупця, Віктор вирішує піддати міську красуню сільським випробувань: дівчині доведеться залізти на дерево у пошуках зв'язку, саме відшукати їжу і багато іншого. Змученою і втомленою головної героїні фільму Південні ночі (2012) не позаздриш, але все це заради бажаного підвищення по роботі, тому дівчина стійко тримається. Все йде за планом, але раптом між Віктором і Юлею з'являється справжня симпатія, яка згодом переростає в сильне почуття. Чи зможе любов змусити Юля відмовитися від кар'єри і комфортного життя?
Південні ночі (2012)

Дивитися фільм Південні ночі (2012) в хорошій якості

Південні ночі (2012)Південні ночі (2012)Південні ночі (2012)

Южные ночи (2012) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.