Марафон (2013) дивитися онлайн

Про фільм Марафон (2013) українською мовою:

Марафон (2013) - трагікомедія про російською спортсмена, його американської мрії та способи її досягнення. Головний герой, Анатолій, працює рятувальником, хоча сам тренер з плавання, але, на жаль, заробляє копійки, яких не вистачає навіть на квартиру. Дружина пішла до більш нагальному тренеру ватерполистов, якого зіграв Анатолій Білий (у фільмі Метро, він теж виступила в ролі успішного суперника). Повернути дружину не вдається, та й не варто напевно, адже якій жінці потрібен невдаха. Анатолій розбитий і зломлений, але доля дає йому шанс. Цей маленький чоловік, об'єднавшись з іншим таким же, на перший погляд незначущу, може повністю перевернути своє життя.

Його супутником у здійсненні божевільної мрії ставати пенсіонерка Ганна Іллівна, аристократка, арештантка (за часів радянської влади), стійка жінка, яка бачила на своєму шляху все, крім... Америки. Це її синя пташка, мрія і спосіб втекти з будинку престарілих, в якому вона не хоче залишатися. Ось в її голові і народилася ця нечувана авантюра - поїхати на американський марафон, в якому беруть участь люди шанобливо віку і виграти мільйон доларів. У партнери вона кличе Анатолія, відчай якого вже дійшла до межі. Він віддає свої заощадження, а Ганна Іллівна останні краплі здоров'я і молодості, і все це заради американської мрії.


Марафон (2013) - це комедія, в якій стає сумно від реалій життя. Характер кожного персонажа промальований до дрібниць, кожен з них - типовий представник певної людської «породи». Акторський склад - це відмінно підібрана команда, чого варто Михайло Пореченков (Про що мовчать дівчата), головний герой цієї стрічки. Фільм Марафон - атмосферний і глибокий, викликає одночасно парадоксальні почуття: радості і смутку за своїх, надії і розчарування, прагнення змінити своє життя і бездіяльність. Після перегляду залишається післясмак і багато думок, адже кінцівка має високоморальним ідеєю і чудовим естетичним рішенням.
Марафон (2013)

Дивитися фільм Марафон (2013) в хорошій якості

Марафон (2013)Марафон (2013)Марафон (2013)

Марафон (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.