Допоможемо розлучитися (2013)

Допоможемо розлучитися (2013) дивитися онлайн

Schlussmacher

Про фільм Допоможемо розлучитися (2013) українською мовою:

Головний герой комедії Допоможемо розлучитися, Стать, цинічний кар'єрист, який готовий на угоду з дияволом, аби просунутися по кар'єрних сходах. Його робота - допомагати розставити парам, як би дико це не звучало. Ось так просто, без краплі співчуття він руйнувати чужі долі і приказка «на чужому щастя не побудуєш» абсолютно не підходить для нього. Навпаки: він успішний, багатий, їздить на дорогих авто і має постійний романи з красунями. Ну як не дивно у нього є друг, який не те щоб не відповідає його прагматичному і меркантильному характеру, а є повною протилежністю.

Герр Мішель - простакуватий і занадто активний, часом доводячи всіх навколо до повного божевілля. Коли Герр і Підлогу збираються разом їх чекає маса пригод, які по насиченості не вписуються в рамки здорового глузду. Але цей фільм не просто історія про двох друзів, Допоможемо розлучитися (Ви звільнені) - комедія, де співробітник агентства з розлучень повинен допомогти розлучитися своїм батькам. Отримавши завдання, Підлога навіть не здогадується, хто стане такими клієнтами. В процесі подорожі друзів очікує не тільки божевільні пригода, але і фінальна мораль. Стать починає розуміти, що він руйнує те, що вибудовується на протязі багатьох років і, одного разу, його відносини з Наталі теж опиняться на межі.

Фільм Допоможемо розлучитися (2013) - нехай і фігурує себе як комедію, але важливі теми про молодих кар'єристів винесені на перший план. Адже крім забавних ситуацій і божевільних витівок (яких чимало у фільмі), підсумок несе сенс про реалії сучасних байдужих циніком. Але комедія хороша тим, що на прикладі смішного сюжету показано наслідки людської жадібності.
Допоможемо розлучитися (2013)

Дивитися фільм Допоможемо розлучитися (2013) в хорошій якості

Допоможемо розлучитися (2013)Допоможемо розлучитися (2013)Допоможемо розлучитися (2013)

Поможем расстаться (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.