Божевільне весілля (2014)

Божевільне весілля (2014) дивитися онлайн

Qu'est-ce qu'on a fait au Bon Dieu?

Про фільм Божевільне весілля (2014) українською мовою:

Все, про що мріють батьки – це щоб їхні діти були щасливі і здорові. Коли вони маленькі, то цілком залежать від тата і мами. Це одночасно і клопітно, і дуже приємно. Але час іде і дітки виростають. У них формується характер, звички, вони бачать світ не так, як їхні батьки. Ну а потім діти покидають рідний дім. Вони обзаводяться сім'єю, народжують своїх дітей і приймають власні рішення. Все це не раз пережила подружжя Вірніше, Клод і Марія. У них чотири дочки, три з яких вже вийшли заміж.

І хоча обранці не дуже влаштовували батьків, але це був їх вибір дівчаток, тому з ним доводилося миритися і намагатися підтримувати добрі відносини з зятями. Вірніше звиклися з тим, що сім'ї дочок стали єврей, китаєць і араб – емігранти різного віросповідання. І хоча знайомі за їх спинами посміювалися, але Клод і Марія вважали себе цілком щасливими і плекали надію, що четвертий зять буде католиком. Однак коли молодша дочка оголосила, що в неї скоро весілля з чорношкірим хлопцем, це буквально змусило батьків в шок. Належить торжество, яке необхідно організувати з усією пишнотою, але Вірніше майже у відчаї від майбутнього зятя і його численної рідні.
Божевільне весілля (2014)

Дивитися фільм Божевільне весілля (2014) в хорошій якості

Божевільне весілля (2014)Божевільне весілля (2014)Божевільне весілля (2014)

Безумная свадьба (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Фільм прекрасний!!! Стільки гумору! Стільки позитиву! Такий емоційно-колоритний))) Чудовий склад акторів. Гарна гра самих акторів! Неперевершений сценарій! І чудесна режисура! 10 із 10
Фільм чудовий, озвучка дотепна. Було весело! ... А сестра Шарля вийшла заміж за цигана...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.