Фільми онлайн » Пригоди » Сьомий син (2015)

Сьомий син (2015) дивитися онлайн

Seventh Son

Про фільм Сьомий син (2015) українською мовою:

Давним - давно на волю вивільнилося страшне зло, яке спровокувало ворожнечу між двома світами - людським і надприродним. На свободу вирвалася Мати Малкін, наймогутніша з існуючих відьом, яка, до того ж, є прихильницею зла і руйнувань. На шляху у неї єдина перешкода - не менш могутній відьмак Майстер Грегорі, який багато років тому посадив відьму в ув'язнення.

Зараз Мати Малкін жадає помсти і хоче знищити цілий світ, закликаючи для цього своїх соратників і послідовників, які приходять на Землю в нових втіленнях. І зараз перед Майстром стоїть серйозне завдання - він зобов'язаний навчити своєму чародейству молодого юнака Тома Уорда. Том Уорд, до речі, не хто інший, як сьомий син сьомого сина. Тільки такі люди здатні вивчити всі нюанси чаклунства.

Тому головний герой фільму Сьомий син 2015) - надія не тільки Майстри Грегорі, але і всього світу, який потребує спасіння, як ніколи раніше. Зазвичай, на підготовку відьмака до самостійного життя йдуть роки, але у наших героїв немає стільки часу - ось - ось може початися смертельна битва між добром і злом. А тут ще недоречно молодий відьмак закохується в відьму Еліс. Втім, кажуть, що саме любов може врятувати цей тлінний світ.
Сьомий син (2015)

Дивитися фільм Сьомий син (2015) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Сьомий син (2015) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Сьомий син (2015)Сьомий син (2015)Сьомий син (2015)

Седьмой сын (2015) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

Сергій Бодров:applause:

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.