Пен: Подорож до Небувалії (2015)

Пен: Подорож до Небувалії (2015) дивитися онлайн

Pan

Про фільм Пен: Подорож до Небувалії (2015) українською мовою:

Сюжет даної кінострічки розповідає історію хлопчика-сироти. Будучи ще маленьким дитятком він залишився без найдорожчої людини - без мами - вона була змушена покинути його. У своїй записці улюбленому синові вона дала обіцянку, що їх побачення точно відбудеться, на цьому чи на тому світі. Також там було написано про те, що Пітер не є простим хлопчиком, і його очікує особлива доля.

Пітер підростав і навчався жити самостійно, тільки він завжди вірив в те, що незабаром все повинно змінитися. І якось він потрапляє в абсолютно інший, прекрасний, чарівний світ - Небувалію. Там нашого молодого героя чекають захоплюючі і неповторні пригоди, які насправді дуже небезпечні для його життя. Йому потрібно буде дізнатися про своє справжнє походження, а також про мету свого перебування в цій країні. На острові хлопчику судилося стати справжнім, сміливим, а також відомим в цій країні героєм, який може надати допомогу жителям чарівної країни позбутися загрози в особі страшного бородатого капітана.

Головному герою потрібно буде битися зі страшним лиходієм, а також піратом острова, ім'я якого багатьом відомо - Чорна Борода. Також Пітер придбає велику кількість друзів, які будуть надавати допомогу йому в ході подальших подій. А ось Капітан Крюк на подив стане соратником і навіть другом легендарного героя Пітера Пена. Тільки чи зможе ця чесна компанія протистояти підступному моряку, підступність якого не знає ніяких меж? За всім, що відбувається зможуть поспостерігати вельмишановні глядачі!
Пен: Подорож до Небувалії (2015)

Дивитися фільм Пен: Подорож до Небувалії (2015) в хорошій якості

Пен: Подорож до Небувалії (2015)

Пэн: Путешествие в Нетландию (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.