Тихоокеанський рубіж (2013) дивитися онлайн

Pacific Rim

Про фільм Тихоокеанський рубіж (2013) українською мовою:

Людство завжди з тривогою придивлялося до космічних далей, чекаючи нападу вороже налаштованих прибульців, але біда прийшла зовсім з іншого боку. Джерелом зла стали власні океанічні глибини, де довгий час таїлися і чекали своєї години величезні, кровожерливі тварі.Істоти гігантських розмірів, прозвані в народі Кайдзу, стали з'являтися зі свого укриття на дні Тихого океану і наводити страшну розруху і спустошення.

Спочатку вони діяли поодинці, і люди якось справлялися з цією напастю, але поступово явище почало набувати масового характеру.З моменту появи нової загрози, кращі уми людства стали працювати над ефективними засобами їх знищення. В результаті, були винайдені роботи Джегери, керовані за допомогою розуму двох різних людей. Однак далеко не всі люди підходять для цієї відповідальної місії, і вчені починають побоюватися, що надії на порятунок немає.Тепер вся їх надія лише на двох людей – колишнього пілота Рейлі і недосвідчену дівчину-стажиста Мако. Як не дивно, ці двоє склали відмінний тандем і в обставинах, що склалися, тільки їм під силу керувати Джегером і виставити надійний заслін на шляху гігантських чудовиськ.
Тихоокеанський рубіж (2013)

Дивитися фільм Тихоокеанський рубіж (2013) в хорошій якості

Тихоокеанський рубіж (2013)Тихоокеанський рубіж (2013)Тихоокеанський рубіж (2013)

Тихоокеанский рубеж (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

  • Стефан
  • 15 травня 2016 01:48
  • 0
Раджу переглянути дану кінострічку всім хто любить фантастику. Ефективні події дуже класна графіка, хороший український переклад неперевершений.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.