Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)

Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) дивитися онлайн

4: Rise of the Silver Surfer

Про фільм Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) українською мовою:

У новому фільмі про пригоди четвірки супергероїв Ріда, Бена, Сью і Джоні доведеться зіткнутися з прибульцем з космосу. Напередодні весілля Ріда Річардсона і Сью Шторм генерал Хейгер звертається до Ріда з проханням дослідити загадкові явища. Срібний промінь невизначеного походження перетворив на лід поверхню Японського моря, покрив снігом піраміди і Сфінкса, а також відключив в Лос-Анджелесі всю електрику. Рід коливається і, відмовившись брати участь у дослідженнях, все ж займається пошуками загадкового об'єкта.

Коли його зі Сью весілля переривається появою Срібного Серфера, Джонні спрямовується за ним і стає жертвою нещасного випадку: Серфер захоплює його в навколоземний простір. Впавши на землю, Джонні через дотик обмінюється з сестрою своїми здібностями: тепер він може ставати невидимим, а Сью – керувати вогнем. Але поява Серфера принесе й інші зміни: стає відомо, що він уже з'являвся на кількох планетах, і незабаром після цього вони гинули.
Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)

Дивитися фільм Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007) в хорошій якості

Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)Фантастична четвірка 2: Вторгнення Срібного серфера (2007)

Фантастическая четверка 2: Вторжение Серебряного серфера (2007) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.