Таємний потяг (2013)

Таємний потяг (2013) дивитися онлайн

Adoration

Про фільм Таємний потяг (2013) українською мовою:

Троянд і Лив – пара подруг, які знають один одного з дитинства. Вони завжди були досить близькі, а останнім часом їх дружба набула скандальний відтінок. Чоловік Троянд отримав привабливу пропозицію працювати в Сіднеї і прийняв його, не порадившись з дружиною, впевнений, що вона поїде в місто разом з ним. Троянд, однак, вирішила залишитися вдома, і незабаром її шлюб розпався. Однак вона не особливо переживала: незабаром після від'їзду чоловіка між нею і Йеном, сином Лив, зав'язалися романтичні стосунки.

Дізнавшись про це, син Троянд, ровесник Йена, вирішив помститися їм обом, розпочавши роман з Ліл. Закохавшись у синів один одного, Троянд і Лив обидві розуміли, що перебувають у відносинах, які суспільство, безумовно, засудить. Таке життя не могла тривати довго: так чи інакше, молодим людям потрібно було знайти супутниць життя серед своїх одноліток. Тільки ось чого насправді хочуть молоді люди та їх матері? І що станеться, якщо хтось із них вирішить розірвати відносини?
Таємний потяг (2013)

Дивитися фільм Таємний потяг (2013) в хорошій якості

Таємний потяг (2013)Таємний потяг (2013)Таємний потяг (2013)

Тайное влечение (2013) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

Арсен, Мілф май браззза. Це кіно не лише для літніх жінок...
Оце маячня.Фільм знятий для старіючих жінок які не хочуть цього усвідомлювати і мріють про абсолютно НЕ РЕАЛЬНЕ.Старість не конкурентно спроможна поряд з молодістю.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.