Господар джунглів (2015)

Господар джунглів (2015) дивитися онлайн

El Ardor

Про фільм Господар джунглів (2015) українською мовою:

Фільм про молодого хлопчика якому незважаючи на свої роки випала важка ноша яку він з гідністю повинен нести. Він дуже любить природу і просто ні дня не уявляє свого життя без неї, тому він живе в джунглях які знаходяться в прекрасній країні - Аргентині. От якби він ще жив би безтурботно, якби не один злощасний день.

Недалеко від його місця проживання проживала його сім'я - сестра і батько, вони тримали свою плантацію і обробляли її, в такий спосіб заробляли собі на життя. Ось саме наш герой вирішив покуштувати в цей день, але по приходу на місце скоїлося непоправне він побачив смерть батька і спаленну розбійниками плантацію. Тепер він повинен дивитися за плантацією і за своєю красунею сестрою. Але це не найголовніше для нього, після цього фатального дня він просто не знаходив собі місця і в що б те не стало вирішує помститися бандитам свого батька.

Звичайно ж він хотів це зробити не втягуючи в це свою сестру, але вона осторонь стояти не змогла і теж взяла в руки зброю. Тепер вони разом будуть відстоювати честь своєї сім'ї, стояти за свою батьківщину і землю на якій вони народилися. Двоє проти всіх, вони не професіонали у військовій справі і зовсім в цьому нічого не розуміють, але зате в їх душах горить жага помсти яка може робити чудеса і нищити все на своєму шляху, подивимося, чи зможуть вони впоратися з настільки небезпечними злочинцями та й ще в непролазних джунглях де повно небезпеки і диких тварин.
Господар джунглів (2015)

Дивитися фільм Господар джунглів (2015) в хорошій якості

Господар джунглів (2015)Господар джунглів (2015)Господар джунглів (2015)

Хозяин джунглей (2015) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.