Летючі мечі брами драконів (2011)

Летючі мечі брами драконів (2011) дивитися онлайн

Long men fei jia

Про фільм Летючі мечі брами драконів (2011) українською мовою:

Якщо фільм Ворота Дракона дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості, то можна дізнатися про події, що відбуваються в таверні Дракона, розташованої в пустелі, куди збираються різноманітні мисливці за скарбами. За давньою китайською легендою кожні 60 років буря в пустелі показує на світло похований під величезним шаром піску стародавнє місто. У цьому місті зберігаються незліченні скарби, розбурхують розуми багатьох жителів Китаю. Всі, хто вірять в цю давню легенду про місто, збираються напередодні чергової піщаної бурі в таверні Дракона, розташованої поруч з похованим містом.

Дивлячись фільм Ворота Дракона онлайн, глядач також знайомиться з відвідувачами таверни Дракона. Серед яких приймають участь наймані вбивці, міністр і імператор китайських провінцій, а також відважний генерал Чоу Вай, віртуозно володіє мечем, визнаний у Китаї великими бійцем. На цьому все найцікавіше у фільмі тільки починається.

Фільм Ворота Дракона, який можна дивитися онлайн безкоштовно в хорошій якості на нашому сайті, був знятий режисером в'єтнамського походження, Цуй Харком, в деяких фільмах якого знімався сам Ван Дамм. Велика частина бюджету фільму, рівного тридцяти п'яти мільйонам доларів, пішла на оплату гонорару Джета Лі і спецефекти. Саме тому краще фільм Ворота Дракона дивитися онлайн в хорошій якості, адже знятий в жанрі пригодницького бойовика, він містить значну кількість боїв з мотузками, гарні, яскраві костюми акторів - загалом, все зроблено в кращих традиціях фільмів, знятих в країнах Азії.
Летючі мечі брами драконів (2011)

Дивитися фільм Летючі мечі брами драконів (2011) в хорошій якості

Летючі мечі брами драконів (2011)Летючі мечі брами драконів (2011)Летючі мечі брами драконів (2011)

Врата дракона (2011) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.