Теркс і Кайкос (2014)

Теркс і Кайкос (2014) дивитися онлайн

Turks & Caicos

Про фільм Теркс і Кайкос (2014) українською мовою:

Джонні Уоррикера, роль якого виконав один з героїв фільму Я, Франкенштейн, Білл Найі, агент контррозвідки Британії. Після складного розслідування, він вирішує трохи відійти від справ і пожити відокремленій життям на островах Теркс і Кайкос. Але головному героєві не вдалося залягти на дно - на зв'язок з ним виходити агент ЦРУ, які просить допомогти потрапити в компанію до американським бізнесменам, які промишляють нечисті справи.

Все б нічого, але на ранок, одного з них виявлять вбитим, і тепер Джонні нічого не залишається, як взятися за це розслідування. Фільм Теркс і Кайкос (2015) - продовження історії про агента Джонні Уоррикера, якому доведеться розплутувати ще одна непроста справа. І, як і в попередній частині, прем'єр-міністр Британії, Алекс Бізлі, не залишився в стороні від того, що відбувається. Його причетність очевидна, тому Джонні просто необхідно, вивести всіх винуватих на чисту воду і знайти вбивцю.

Дивитися фільм Теркс і Кайкос (2014) в хорошій якості

Теркс і Кайкос (2014)Теркс і Кайкос (2014)Теркс і Кайкос (2014)

Теркс и Кайкос (2014) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

не зважаючи на деякі моменти... стосунки головного героя (дуже органічного, доречі) з жінками і т.ін. фільм (2-га його частина) як і перша переглядаються на одному дИханні.. так що- всім раджу
режисерську роботу девіда хеа до перегляду.
P.S. про ще одну користь від кіна- географічну. взнаЄш про такі от перлини відпочинку як острови кайкос & теркс...

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.