Все одно тебе дочекаюсь (2019)

Все одно тебе дочекаюсь (2019) дивитися онлайн

Додано 24 грудня 2019 прем'єра

Про серіал Все одно тебе дочекаюсь (2019) українською мовою:

Молода дівчина мріє про сімейне щастя і тихому острівці серед галасливого життя. Вона працює на пошті, відповідально виконує службові обов'язки. Працівниця розносить листи, газети, отримує маленьку зарплату. Її було дуже цікавлять матеріальні блага.

Вона найбільше дорожить відносинами з коханою людиною. Колишній моряк влаштовується механіком на завод. У закоханих все складається ідеально. Одна обставина засмучує дружину. Вона не може народити дитину. Причина криється в стані здоров'я. Пацієнтка звертається до лікарів, проходить комплексне лікування. Вирок про безпліддя підтверджується.

Ірина планує відкрити таємницю чоловікові після його повернення з відрядження. Її мама хворіє. Врятувати хвору може дорога операція. У сім'ї немає фінансової можливості. Жінка вирішується на відверту розмову. Вона повідомляє чоловіка про неможливість мати малюка. Денис дуже засмучений. Він стає холодним, змінює своє ставлення до дружини. У нього з'являється роман на стороні. Героїні доводиться самостійно вирішувати складні проблеми. Вона кидається між сімейством і матір'ю. Боротися з хворобою Зінаїді допомагає знахар. За це Іра повинна виконати йому невелику послугу.

Опис сюжету серіалу Все одно тебе дочекаюсь 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн (серіал 2019)

Дивитися серіал Все одно тебе дочекаюсь (2019) в хорошій якості

Всё равно тебя дождусь (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.