Ти тільки вір (2019) дивитися онлайн

Додано 29 листопада 2019 прем'єра

Про серіал Ти тільки вір (2019) українською мовою:

У Олени прекрасно в прямому сенсі склалося життя. Героїня вийшла за багатого і гаряче коханого чоловіка, який також шалено її любить. Пара виховує сина: хлопчик не тільки прекрасно вчиться, але і має непогані шанси стати спортсменом. Незабаром в сім'ї повинна з'явитися маленька донька. Навколишні, дивлячись на щасливу сім'ю, відчувають тільки світлу заздрість.

Але доля вміє не тільки обдаровувати, а й відбирати свої дари. Страшна катастрофа ламає крихке щастя, залишаючи на частку Олени тільки страждання. Героїня втрачає самих близьких і коханих людей, позбавляється головного сенсу свого життя. Біда оголює те, чого героїня раніше не помічала: зрада, страшну брехню і біль. Перед нею постає глуха стіна самотності. Олена не знає, як зламати її і що чекає по той бік глухий огорожі.

Жінка в розпачі, горе позбавляє її розуму. Тільки двоє людей допомагають їй утриматися і не зламатися остаточно: недавно народилася донечка і власний батько. Тільки турбота про дитину і допомога Андрія дозволяють зрозуміти: навіть тепер життя ще не скінчилася. Героїні доведеться зібрати сили і постаратися йти далі. Можливо, незабаром молода вдова зможе знову знайти щастя, відібране безжальної долею.

Опис сюжету серіалу Ти тільки вір 1, 2, 3, 4 серія дивитися онлайн всі серії підряд (серіал 2019)

Дивитися серіал Ти тільки вір (2019) в хорошій якості

Ты только верь (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.