Чуже життя (2019) дивитися онлайн

Додано 26 лютого 2020 Оригинальная дорожка 1 сезон 12 серія

Про серіал Чуже життя (2019) українською мовою:

Кінець тридцятих років минулого століття. Два юнаки і дві дівчини - нерозлучні друзі, які радіють своїй молодості, що вирує життя і променистим планам на майбутнє. Вони, незважаючи на переплетення своїх доль між собою, абсолютно різні: один вихованець дитячого будинку, інший - син впливового директора виробництва загальносоюзного значення, третя - продавщиця, четверта - відома актриса ...

Головна героя ще не знають, що скоро вибухне війна, яка назавжди розділить їх життя на «до» і «після», розкидає по фронтах і таборах. Один, покликаний в ряди захисників країни, здійснює подвиг і стає героєм, що викликає захват товаришів по службі і повагу командирів. Інший же потрапляє в концентраційний табір, відчуваючи там страшні страждання і позбавлення. А дівчата - Поліна і Любов - змушені приховувати свою довоєнну життя і коханих заради того, щоб залишитися зі своїми нинішніми супутниками життя. Але ніхто з них ще не підозрює, що доля їх ще зведе між собою - поранених війною, страхами за життя улюблених, поневіряннями і несправедливістю.

Багатосерійна драма про «військовому» поколінні охоплює повні драматизму шістнадцять років життя головних героїв - з тридцять дев'ятого по п'ятдесят п'ятий роки, відображаючи їх дорослішання і сприйняття страшних випробувань, що випали їм особисто і всій країні в цілому.

Чуже життя 1, 2, 3 серія (серіал 2019) дивитися всі серії підряд

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Скільки серій в серіалі Чуже життя 12 серій, вихід серій відбуваються на телеканалі Україна.
  • Кількість серій в серіалі Чуже життя 12 серій

Дивитися серіал Чуже життя (2019) в хорошій якості

Чужая жизнь (2019) 1 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.