Доторкнутися до серця (2019)

Доторкнутися до серця (2019) дивитися онлайн

Додано 09 квітня 2019 4 серії

Про серіал Доторкнутися до серця (2019) українською мовою:

Наївні студентки першого курсу Юля і Анжела сміливо сіли в поїзд і відправилися в один з портових міст. Звідти мав розпочатися їх захоплюючий морський круїз. Однак, до місця призначення героїні не дісталися. По дорозі їх викрали невідомі прямо з вагона.

Зловмисник твердо знає, чого хоче від батька Анжели. Йому потрібна велика сума грошей. Щоб врятувати дівчаток, до справи підключається і Юлін тато. Він колишній військовий і вміє зберігати холоднокровність в небезпечних ситуаціях. Як виявилося при зустрічі, Кіра багато років тому не дочекалася Гліба з армії, вийшовши заміж за Олега з подяки. Протягом довгих двадцяти років вона зберігала почуття любові і сорому.

Зрештою, бідолахи були успішно врятовані сміливими чоловіками, але з цього моменту життя сімей переплітаються, а долі персонажів заплутуються в щільний клубок. Кіра як і раніше любить Гліба і бажає піти до нього від чоловіка. Її дочка йде по стопах матері і теж без пам'яті закохується в сильного рятівника. А Олег готовий поборотися за збереження свого щастя будь-якими методами.

Щоб утримати кохану, він готовий навіть на страшні речі. Здається, розплутати всі обставини без сторонньої допомоги неможливо. Чи зуміють герої пробачити і знайти спокій, покаже час.

Дивитися серіал Доторкнутися до серця (2019) в хорошій якості

Коснувшись сердца (2019) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.