Фільми онлайн » Вітчизняні » Найкращий чоловік (2019)

Найкращий чоловік (2019) дивитися онлайн

Додано 01 лютого 2019 8 серій

Про серіал Найкращий чоловік (2019) українською мовою:

Заможному підприємцю Глібу не вдалося своєчасно помітити особливе ставлення Ніни, асистентки бізнесмена. Молода особа не випадково з особливим завзяттям виконувала всі розпорядження боса. З огляду на уроджену скромність і сором'язливість дівчина не могла розповісти про свої почуття до Гліба. Вона не вміла справити враження на чоловіка. Природа не поскупилася на розум і зовнішні дані, щедро нагородивши ними Ніну. Однак, безперечних достоїнств виявилося недостатньо для того, щоб Гліб вчасно звернув увагу на помічницю, побачив у ній не тільки відповідальну співробітницю, але і привабливу молоду жінку, гідну супутницю життя. Між Глібом і Мілою давно виникли відносини. Ніні залишалося лише мовчазно спостерігати за розвитком подій.

Глибоко в душі дівчина сподівалася, що буде якось свято і на її вулиці. Ніна сумнівалася в тому, що шеф захоче офіційно оформляти відносини з Мілою. Справжньою несподіванкою для асистентки стала звістка про те, що Гліб зробив пропозицію своїй подрузі. Справа наближається до весілля. Ніна залишалася в засмучених почуттях. Вона вже була готовою змиритися з крахом надій, але одного разу виявилася мимовільним свідком вельми неоднозначною сцени. Наречена Гліба сиділа в автомобілі з невідомим чоловіком. З боку їх бесіда сильно нагадувала спілкування давніх коханців. Ніна зіткнулася з необхідністю непростого вибору. Вона не знає, як вчинити, розповісти про все Глібу, або збережися побачене в таємниці від шефа. Дивитися серіал Найкращий чоловік (2019) 7, 8, 9 серія онлайн

Дивитися серіал Найкращий чоловік (2019) kinogo в хорошій якості

Наш сайт пропонує нові фільми 720 безплатно кіного в HD якісті: 720 та hd 1080 - вибирайте будь-яке. Також ви можете дивитися Найкращий чоловік (2019) онлайн безкоштовно на телефоні андроїд (Android) та на iPhone та iPad під керуванням iOS. Знайте, що команда Кіного дбає про вашу зручність!
Найкращий чоловік (2019)

Самый лучший муж (2019) смотреть онлайн киного бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.