Рокко Скьявоне 1-3 сезон дивитися онлайн

Rocco Schiavone

Додано 27 лютого 2020 ViruseProject 1-3 сезон 4 серія

Про серіал Рокко Скьявоне 1-3 сезон українською мовою:

Цей міні-детектив з шести в класичній італійській манері, з динамічними сценами, але досить неквапливим розворотом сюжету, оповідає про життя італійського детектива, відправленого з Риму в глибинку за аморальну поведінку.

Марко Джалліні в головній ролі створює неймовірно харизматичний образ «поганого хлопця» за сорок, який геніально розслідує злочини і не любить підкорятися. Зухвалий, іноді грубий, що не визнає правила і часто переступає через них, поліцейський Скьявоне до зубовного скреготу дратує начальство своїми витівками і часом знущається над дурним підлеглим, але завжди готовий битися до останнього, щоб знайти злочинця.

Як і в будь-якому вертикальному серіалі, на кожну серію доводиться своя цікава історія, своє окреме розслідування, і при цьому є одна загальна лінія - особисте життя і внутрішня драма Рокко. Складні характери типу Доктора Хауса часто імпонують глядачам своєю непередбачуваністю, порушенням правил пристойності, поєднанням негативних якостей характеру і поганих вчинків з талантом, прагненням до благородної мети і унікальними здібностями. Саме тому нам цікаво стежити цілих два сезони за долею Рокко Скьявоне, який може підтасувати докази, забрати гроші злочинців, і при цьому вперто намагатися врятувати дівчинку, яку викрали.
Рокко Скьявоне

Дивитися серіал Рокко Скьявоне 1-3 сезон 4 серія в хорошій якості

Рокко Скьявоне 1-3 сезон смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.