Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)

Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) дивитися онлайн

Cloudy with a Chance of Meatballs

Про мультфільм Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) українською мовою:

У цьому добому мультфільмі розповідається про події, які відбулися в маленькому містечку. Настала криза, багато виробництв міста зупинилися. Результатом цього стало безробіття, і товари поступово стали зникати з полиць магазинів. У приморському містечку залишилися тільки сардини, які все місто вже просто ненавидить. На щастя чи на біду в цьому ж місті живе винахідник. Він місцевий і все своє життя намагається довести оточуючим свою спроможність як ученого. Тільки ось всі винаходи Флінта виявляються небезпечними для оточуючих людей або просто непрацюючими. Флінт розцінює криза з продовольством, як свій щасливий шанс прославитися. Він починає розробку машини, яка зможе трансформувати звичайну воду в різноманітну їжу. Таким чином, вчений хоче вирішити проблеми міста з їжею, прославитися і самоствердитися. В результаті невеликого випадковості він запускає неперевірений апарат, і на подив свого творця, той починає працювати. Флінт просто на сьомому небі від щастя! Всі жителі готові носити його на руках за те, що він врятував їх від голоду, і їжу вони тепер можуть замовити, просто попросивши про це. Однак вся ця ситуація дуже хороша, щоб бути правдою. Флінт незабаром розуміє, що його творіння розвивається. Тепер у машини є свій власний розум, і вона більше не підкоряється професору. Флінт повинен знайти спосіб знищити своє дітище до того моменту, коли стане занадто пізно.

Дивитися мультфільм Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) безкоштовно онлайн в хорошій HD якості
Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)

Цікаві факти, Чи знаєте ви, що...

  • Щоб створити звук падаючих гамбургерів, в цеху звукозапису мочили ганчірки і з силою били ними по дереву. За звук ламких кісток видали звук ламких стебел селери.
  • Роль Флінта запропонували Нілу Патріку Харрису, але він вважав за краще роль Стіва.
  • За основу взята однойменна книга для дітей (1978).

Дивитися мультфільм Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009) в хорошій якості

Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)Мінлива хмарність, часом фрикадельки (2009)

Облачно, возможны осадки в виде фрикаделек (2009) смотреть онлайн бесплатно в хорошем качестве

УВАГАНемає жодного коментаря, будьте першими та напишіть свою думку.

Інформаційне повідомленняВідвідувачі, які знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до даної публікації.